Jump to content

Vakcinacija - od Pastera i Dženera do New Age shit-a


Face Of Melinda

Recommended Posts

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4344667/

 

Eve citaj... necu da ti delim studije na animlanim modelima na kojima je pokazana neurotoksicnost, jer se iste pominju i ovde.

 

http://www.sanofipasteur.com/en/Documents/PDF/Company_Information_about_measles-containing_vaccines.pdf

 

Prica kaze da ih je Francuska vlada opomenula da moraju da povuku vakcinu koja je losa- tehnicki...

 

Da se razumemo nisam protiv vakcina, ali sam za tehnicki ispravne vakcine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Plot twist: svako dezurstvo kao i veceras... barem 2 slucaja morbila... ove nedelje sam dijagnostikovala 3 komada... kod nas na klinici jedna sestra i jedna dr vec dobile full kl.sliku... znaci jebao ih plot twist... necu da pricam o deci sa intenzivne nege i na respiratoru zbog komplikacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Poenta je upravo Teša Tešanović koji nema nikakav kriterijum, pa je u stanju da dovlači u emisiju bilo šta, od najvećih stručnjaka do svakojakih šarlatana kao što je ova doktorka. Što naravno stvara materijala za razna inflamatorna (kad smo već kod vakcine :D) mišljenja kod ljudi koji ne znaju ništa o samoj materiji o kojoj se priča.

 

Najjače je što se njemu više sviđaju ovi sumanutiji gosti.

 

Ako neko nađe od ove doktorice biografiju nek stavi link, kad guglam izlaze mi samo senzacionalistički ćirilica pod caps lockom naslovi

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Todora degenerika sam razgradio na početku ove teme čini mi se, Boga pitaj koliko je to pomoglo.

 

Prodavao je neke svoje kapi homeopatske biljne, kakve već, i obećavao svakojaka čuda.

 

Slažem se sa naslovom, smrt leči sve bolesti.

 

 

Најпаметнија и најлепша жена на свету.

 

 

 

 

To bismo upotrebili za najavu scene, pa bismo onda popričali malo o špricanju i gejdževima igli

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno nema dodira sa imunologijom, mikrobiologijom i epidemiologijom, i apsolutno može da o tome nema pojma i da se provuče, kao što se vidi da se na faxu provukla iz tih oblasti :D

 

A sudeći po njenom baratanju materijom pretpostavljam i da je krš psihijatar xD

 

Najcrnje je kad potkrepljuju diplomom debilne tvrdnje... Ali dobro je da se otkrije odmah na početku poređenjem sebe sa ''dr'' Slađanom Velkov, koja mislim da ni nema nikakvu diplomu, i koliko mi se čini prodavala je izbeljivač kao neki čudotvorni lek, upadala joj je policija u kuću itd :D

 

U Tesinom klipu? :haha:

 

Pa da, ovo joj je drugo gostovanje, prošli klip je bio još oštriji pa se pojavilo veliko interesovanje pa je opet došla... Duša me boli za ljude koji su dva i po sata gledali te dve emisije :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i Slađa i Todor su preduzetnici

 

Tu bih oduzimao licencu po kratkom postupku, okupi se stručna komisija da analizira izjave, izvuče i podvuče nekoliko netačnih tvrdnji i ćao licenca.

Kao zdravstveni stručnjak imaš odgovornost da u javnosti predstavljaš svoju struku i nauku, a ne da seješ dezinformacije...

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za doticnu dr nemam komentar... zena je psihijatar i nema osnove iz klinicke imunologije a tu se diskusija zavrsava...

Simone cuvaj dete znaci epidemija je velika... kod nas je vec oko 10-15ak lekara i sestara prelezalo morbile od pocetka sezone

 

btw jos jedan komentar a propo da i vakcinisani obole... naravno da su svi pod rizikom kada je trenutni soj kombinacija divljeg virusa i vakcinalnog soja... jer je porastao broj nevakcibisanih pa je virus mutirao...

Jos jedan info svi koji su '78 i mladji primili su jednu dozu bez revakcine tek od '94/'95 postoje dve doze tj revakcina pred polazak u skolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...