Jump to content

Mejdeni, nostalgija i Gojira


azal

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

na H zici, buraz.

 

nisam ja kriv sto su ti usi pune nostalgije pa ne mozes da priznas sebi da su ti omiljeni bendovi iz detinjstva sad bledi duhovi onog sto su bili kad si krenuo da se lozis na njih.

 

ja nemam problem da prihvatim to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma klasa samo takva.

 

na H zici, buraz.

 

nisam ja kriv sto su ti usi pune nostalgije pa ne mozes da priznas sebi da su ti omiljeni bendovi iz detinjstva sad bledi duhovi onog sto su bili kad si krenuo da se lozis na njih.

 

ja nemam problem da prihvatim to.

 

Ja ne bih imao da je zaista tako.Kada je nesto smece,ja to kazem.Ghost je smece naprimer.Maideni nisu smece.I dalje prze,lajv su jebaci,a albumi im nisu kao pre jebiga,ali su i dalje po kvalitetu daleko ispred 90% muzike koja se danas pojavljuje.

 

U svakom slucaju,neka metal crkne ako su mu buducnost Godjira i Mastodon...ali na svu srecu nisu.

  • Upvote 5
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju,neka metal crkne ako su mu buducnost Godjira i Mastodon...ali na svu srecu nisu.

 

uvek me je zanimalo, jesi ti slušao koliko pomenuta dva benda ili ih uzimaš za primere tek tako, zbog imena? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maideni nisu smece.I dalje prze,lajv su jebaci

 

I dalje prze

 

da, to je taj tipican komentar nostalgicara. IDALJE GA PRZE STARCI UFFFFF

 

ne znam sto ti je tesko da prihvatis da bendovi vremenom odu u kurac.

 

ne znam kako mozes da gledas neki live sa Black turneje i onda ono na Uscu i da kazes da je pribliznog kvaliteta.

 

pa i meni su meshuggah bili 2003 deset puta bolji nego kad sam ih gledao 2013.

 

sasvim normalna stvar za primetiti i prihvatiti.

 

Maiden sinoc i Metallica na Uscu, to ti je jednako kao kad je Jordan igrao za Wizardse.

 

Ako je tebi u to vreme bilo draze da idalje gledas njega kako se muci po terenu nego mladog Kobe-a kako dominira, to je tvoj stav, iako je prilicno retardiran.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@talvi

Naravno da sam ih slusao.Serem o njihovoj muzici,dakle slusao sam ih.Samo cinjenice.

 

Da im serem po imenima,ne bih pricao o muzici.Koja je inace tesko smece.

 

Naravno da sam ih slusao.Serem o njihovoj muzici,dakle slusao sam ih.Samo cinjenice.

 

Da im serem po imenima,ne bih pricao o muzici.Koja je inace tesko smece.

da, to je taj tipican komentar nostalgicara. IDALJE GA PRZE STARCI UFFFFF

 

ne znam sto ti je tesko da prihvatis da bendovi vremenom odu u kurac.

 

ne znam kako mozes da gledas neki live sa Black turneje i onda ono na Uscu i da kazes da je pribliznog kvaliteta.

 

pa i meni su meshuggah bili 2003 deset puta bolji nego kad sam ih gledao 2013.

 

sasvim normalna stvar za primetiti i prihvatiti.

 

Maiden sinoc i Metallica na Uscu, to ti je jednako kao kad je Jordan igrao za Wizardse.

 

Ako je tebi u to vreme bilo draze da idalje gledas njega kako se muci po terenu nego mladog Kobe-a kako dominira, to je tvoj stav, iako je prilicno retardiran.

 

Pa jebote,ja nisam rekao da su identicni.Naravno da je Metalika bila bolja na blek turneji, a da sada Kirk pola solaza lose odsvira a Lars ispadne na svakoj trecoj pesmi. Naravno da Slejer nije isti sada kao pre 25 godina,kao ni Mejdeni.Naravno da je tako.Ali ono sto nije istina je kako ih ti predstavljas: kao hrpu raspalih matorac koji kao da metle sviraju a ne instrumente,i koji su toliko losi da je bolje da ne sviraju.A to nije istina.Iako je evidentno da njihovi lajv nastupi nisu kao kada su bili u top formi i da im noviji radovi nisu kao oni najkultniji,i dalje se radi o vrhunskim bendovima koji siju uzduz i popreko 90% mladjih bendova.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Ali ono sto nije istina je kako ih ti predstavljas: kao hrpu raspalih matorac koji kao da metle sviraju a ne instrumente,i koji su toliko losi da je bolje da ne sviraju.

 

ovo nikad nisam rekao :D

 

zasto bih dao 3500 din za kartu da ovo mislim?

 

rekao sam samo da ljudi idu na ovo koncerte vise zbog nostalgije nego da bi gledali neku vrhunsku svirku, sto je naravno istina i sto je bilo vrlo ocigledno sinoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao sam samo da ljudi idu na ovo koncerte vise zbog nostalgije nego da bi gledali neku vrhunsku svirku, sto je naravno istina i sto je bilo vrlo ocigledno sinoc.

 

Za sinoc ne mogu da tvrdim,posto nisam bio.Ali ja nikada na koncert nisam isao zbog nostalgije,vec zbog vrhunske svirke i zabave,i uvek sam to i dobio (sem u slucaju jebenog Waspa i pedercine Blekija koji svira 45 minuta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sinoc ne mogu da tvrdim,posto nisam bio.Ali ja nikada na koncert nisam isao zbog nostalgije,vec zbog vrhunske svirke i zabave,i uvek sam to i dobio (sem u slucaju jebenog Waspa i pedercine Blekija koji svira 45 minuta).

I ne svira pesmu Animal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...