Jump to content

Masterplan


Earendil

Recommended Posts

 

masterplan je fenomenalan!

preslusavala sam ga toliko puta da su i moji matori naucili... biggrin.gif

cini mi se da ima elemenata helloween-a i gamma r-ya, ali opet

potpuno novo...mana je sto me nekako potsecaju na klasicnu filmsku muziku..

Bleeding eyes im je definitivno najbolja, bez obzira sto 'neki' oko mene misle da je pesma mrtvacka! icon_evil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo znam skinuo sam ceo promo disk.Idi na search i trazi

Masterplan_-_Aeronautics-Promo-CD-2004-QTXMp3

media: Masterplan - Into The Arena <00:58/03:45>

ti sa tim tvojim skidanjem da uradis znas sta!

preslusavala sam novi nightwish (skinut sa tvog harda, naravno) i neki coveculjak mi se mota po pesmama....verovatno posledica maznjavanja..nepster jos uvek tu nije umesao svoje prste.... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Ne znam, josh uvek mi je albuchina dosadna ali nakon vishe slushanja moooze mozda i vishe od 2 pesme da vam se svide icon_smile.gif

 

Slazem se..totalno precenjen bend. Dodushe s obzirom kakvu postavu imaju, neverovatno da izdaju dva promashaja za redeom.

Prvi album uopste nije promasaj, naprotiv odlican je!!! icon_mrtav.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ima 3..4 vrhunske power/progish pesme ostalo govno. a to ne chini dobar album.

Prvi je malo iznad proseka, a drugi je malo ispod proseka, i to je to. icon_biggrin.gif

 

Jorn solo radovi rules! Ark necu da pominjem sad. Masterplan je jos najlosiji njegov rad.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nije jasno zasto se mnogima ne svidja Masterplan. Prvi album je fantastican, mnogo bolji nego npr. zadnji Helloween. Malo sam se razocarao u Aeronautics, jebiga posle tako jakog prvenca ocekivao sam nesto jos bolje, ali nisu uspeli da prevazidju taj prvi (mada ima jako dobrih stvari i na novom).

Od Jornovih radova meni je najslabiji Mundanus Imperium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retkoo gde da pogledash a da ne vidish neshto vec uradjeno. After The War je inace cela stvar od Iron Savior-a sa Dark Assulta ali mnogo bolja (kad Jorn otpeva neshto to ne moze da ne valja). Ali sve to ne umanjuje kvalitet ovog benda. Meni je bar lepo kad cujem zvuk MAsterplana iz zvucnika a kako se ostali osecaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ mislim da bi o Jornu trebalo pokrenuti posebnu temu jer covek stvarno zasluzuje s obzirom da je pevao u bendovima: Ark, Beyond Twilight, The Snakes, Millenium, Masterplan, Jorn (naravno), Mundanus ... a cujem da se sprema projekat Jorn + Russel (Alen naravno) pod dirigentskom palicom gitariste iz Lost Tribe-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retkoo gde da pogledash a da ne vidish neshto vec uradjeno. After The War je inace cela stvar od Iron Savior-a sa Dark Assulta ali mnogo bolja (kad Jorn otpeva neshto to ne moze da ne valja). Ali sve to ne umanjuje kvalitet ovog benda. Meni je bar lepo kad cujem zvuk MAsterplana iz zvucnika a kako se ostali osecaju...

nisam verovao da ce neko jednom obraditi Iron Savior no.gif

 

pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...