Jump to content

* * * * * 2 votes

Vanzemaljci , UFO , NLO

• This topic is locked This topic is locked
103 replies to this topic

#1 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 12:10

Postoje li ? Kakvo je vase misljenje , da li su ljudi vec bili u kontaktu ili su i dalje  ? Evo prva tema Posted Image
Whatever it takes!!! 5% mentality for life!!!

#2 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:43

View PostFace Of Melinda, on 03 decembar 2014 - 20:25, said:

Realno vanzemaljci u nekoj formi in a galaxy far far away hipoteticki postoje.
Jos imas i dokaz da DNK moze da prodje kroz slojeve atmosfere i ostane intaktna ispasce da smo na kraju mi ljudi vanzemaljci sleteli sa neke komete... tako da hipoteticki jeste za nauku osim ako neces da pravis religiju tj ako nisi sajentolog :uhoh:
A Incident u Rozvelu ? I mnogo takvih incidenata , osnivanje grupacije Majestic 12 i projekat plava knjiga . Sasvim sigurno je da su ljudi u kontaktu sa vanzemaljcima jednostavno ima previse dokaza za to pitanje je samo koja kolicina podataka je skrivena od nas obicnih smrtnika .

#3 tier_mfkr

tier_mfkr

Kurajber of Metal

• iskreni članovi
  • 2092 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:45

Odobrili ti temu?
Whoever appeals to the law against his fellow man is either a fool or a coward. Whoever cannot take care of himself without that law is both. For a wounded man shall say to his assailant, "If I live, I will kill you. If I die, you are forgiven." Such is the Rule of Honor.

Da vozim pikap i da sam oženjen rođakom drugo koleno slušao bih kantri.

#4 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:46

Da :haha:

#5 tier_mfkr

tier_mfkr

Kurajber of Metal

• iskreni članovi
  • 2092 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:53

https://www.youtube....h?v=kXqamJ6UORA

https://www.youtube....h?v=vYLjJJq0WMc

Anunakiji i ostali fazoni o ET poreklu (Srba :haha: )
Whoever appeals to the law against his fellow man is either a fool or a coward. Whoever cannot take care of himself without that law is both. For a wounded man shall say to his assailant, "If I live, I will kill you. If I die, you are forgiven." Such is the Rule of Honor.

#6 Face Of Melinda

Face Of Melinda

Priestess of Metal

• Kerberos
  • 6293 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:54

Ok recimo da postoje and what?
Na ceo taj NLO trip gledam kao i u Star Treku oni ce komunicirati sa nama kada budemo uznapredovali tehnoloski/duhovno (da evoluiramo u bica koja ne mrze, ratuju i tome sl.)do nivoa na kome su i oni, jer smo za njih primitivni, a do tada prikazivace nam se/pripremace nas sta god.
Nekako licno smatram da postoji zivot i civilazacije u nekoj drugoj galaksiji prosto statisticki gledano, ili da citiram Lajbnica "nas svet je najbolji od svih mogucih svetova"-princip o savrsenosti koji se koristi i u fizici, samo bih to projektovala na drugu galaksiju. I to je neka tacka gde sam definisala svoje stavove u dalje ne idem...
deep in the woods where the lost souls hide
last.fm

#7 tier_mfkr

tier_mfkr

Kurajber of Metal

• iskreni članovi
  • 2092 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:56

Ja sve nesto kontam, ako ikad u daljoj ili dalekoj buducnosti budu dosli, doci ce da razjebu zemlju i pokupe sta im vec treba? Ono, kao osvajaci novog sveta, nisu dosli da igraju lopte i lastiza sa Indijancima, nego ih masakrirali... Pa tako i ovi, kao i svi osvajaci, jebiga.

#8 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 20:59

Recimo da hocu da znam (kuda vodi ovaj put mene i zivot moj) sta sve vezano za tu tematiku kriju od nas . To bi verovatno bilo najvece otkrice od ... Pa recimo svega . Znam za statistike . Postoje tu razne varijante ne samo bica iz svemira vec bica iz drugih dimenzija  , ti pricas nesto slicno ovome  

#9 Demon Seed

Demon Seed

Outside of Metal

• iskreni članovi
  • 13430 posts

Posted 03 decembar 2014 - 21:04

Možda bolje da naučimo prvo više o stvarima koje se ne kriju od nas :P
If it itches, play it.

#10 tier_mfkr

tier_mfkr

Kurajber of Metal

• iskreni članovi
  • 2092 posts

Posted 03 decembar 2014 - 21:07

Samo da ne dodju genijalci i Seldon Kuperi da kenjaju o fizici, nauci, itd. Neka puste nas laike da se igramo Dosijea X :D

#11 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 21:08

Pa covek daje svoje tj videnje zvanicne nauke u vezi ove teme , evo ovo moze da bude prigodan soundtrack za razmisljanje o ovome

#12 tier_mfkr

tier_mfkr

Kurajber of Metal

• iskreni članovi
  • 2092 posts

Posted 03 decembar 2014 - 21:14

Ma naravno. Nego mislim na to da se ne krene sa nekom strucnom terminologijom i cinjenicama iz udzbenika. Tad se Tier iskljucuje :)

#13 Јарослав

Јарослав

Библиотекар оф Метал

• MODERATOR CRKVENOG KALENDARA
  • 22859 posts

Posted 03 decembar 2014 - 21:22

za Rozvel mislim da je dokazano da je u pitanju bila neka naci bespilotna eksperimentalna letilica

last.fm

all I want is blackness.

blackness and silence.

#14 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 21:53

Jeste meteroloski balon nove generacije razvijan za spijunazu SSSR-ovog razvojnog programa nuklearne bombe . To je zvanicni izvestaj tvrdio . A zasto je onda predsednik Truman naredio okupljanje grupacije imena Majestic 12 koja se bavila incidentom u Rozvelu , a njeni clanovi su bili naucnici , vojni i politicki vrh tadasnje Amerike ?

#15 Underkuruz

Underkuruz

Куруз Кардашијан оф метал

• iskreni članovi
  • 34635 posts

Posted 03 decembar 2014 - 22:04

otkud ta sigurnost u ideju da su napredniji od nas?
last.fm

opasnice spusti loptu
i zaigraj na dobrotu

#16 bo88gdan

bo88gdan

Moderator of Metal

• iskreni članovi
  • 4909 posts

Posted 03 decembar 2014 - 22:10

U suprotnom verovatno ne bi stupili u kontakt - posetili zemlju zar ne ?

Cuveni Wow Signal

#17 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 03 decembar 2014 - 22:45

Diskutovali smo ne tako davno o tome.

Naravno da postoji zivot van nase planete i nase galaksije. U potpunosti je nelogicno da u beskonacnom prostoru kao sto je svemir, mogucnost zivota postoji samo u toj sicusnoj tacki koja se zove Zemlja. Mi smo jednostavno tehnoloski nedovoljno razvijeni da bi videli dalje od svog nosa. Trenutno. Sa druge strane, nisam bas toliko ubedjen u vidjanja NLO-a, Ruzvele, Area 51...mozda tu i ima nesto, ali meni je nelogicno da razvijenija i superiornija bica samo nemo posmatraju nas svet bez uplitanja. Zasto se ne upletu i pocnu komunikaciju ili nas jednostavno ne pokore? Naravno,to u slucaju da podjemo od pretpostavke da su razvijeniji, jer svi odmah krecu od te pretpostavke. Iako,ja mislim da pogresno gledamo na te stvari, i da se niko nije zapitao da je mozda zivot poceo svugde u isto vreme i da smo svi na istom nivou...kako tehnoloskom tako i mentalnom.

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.
'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.
кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,
Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

#18 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 29512 posts

Posted 04 decembar 2014 - 00:38

najlogičniji mogući zaključak je da raznorazni oblici života postoje u svemiru, pazi da smo u celom ovom zastrašujuće nenormalno velikom prostoru samo mi jedini uspeli da se razvijemo :haha: prosto se takav scenario čini nenormalno, a što se tiče toga zašto ne uspostavljaju kontakt - jebiga, ipak smo mi ovde zrno prašine u svom tom čudu, možda previše ambiciozno gledamo na svoje mesto i veličinu u svemu tome :D

nego, bogdane, kako pravoslavlje gleda na koncept vanzemaljaca? :D

#19 lemmy sixx

lemmy sixx

Izdajnik Of Metal

• iskreni članovi
  • 29858 posts

Posted 04 decembar 2014 - 08:18

Pa ok, ali meni jednostavno nije logicno da ukoliko znaju za nas i povremeno nas posecuju (jer vec to dovoljno govori koliko su superiorniji), nemaju zelju da ostvare kontakt i zapocnu neki oblik saradnje ili nas porobe kao crnce.

Elf je kao vernik dobro objasnio zbog cega veruje u zivot van Zemlje, ima negde na temi svemir. Za ovog pecenje non stop hriscanina nisam bas toliko siguran da moze objasniti.

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.
'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.
кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,
Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

#20 Face Of Melinda

Face Of Melinda

Priestess of Metal

• Kerberos
  • 6293 posts

Posted 04 decembar 2014 - 10:44

Kao sto napisah eto bo88gdan me prijatno iznenadio postom gde Michio Kaku prica... a sa tom pricom sam I ja saglasna :da:
A zasto bi nas naprednija bica porobila? Imaju tehnologiju imaju robote da im budu robovi uostalom... od nas kao robova mogu samo da ocekuju smaranje (kojtrola mase-mozda pokusaj edukacije?),  bolesti (nasa mirkoflora se razlikuje od njihove)... tako da imaju vasceli svemir za resurse, a robote za robove... sta cemo im mi? A te "posete" su samo follow up primitivnog plemena  sa zemlje :haha:
deep in the woods where the lost souls hide
last.fm

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )