Jump to content

Recommended Posts

Izašle već dve epizode. Kul su. Ash je malo bezobrazniji i tvrdoglaviji nego li u pređašnjim nastavcima, plus ima rečenice, umesto one liner-a. :haha:

 

Deadite su dobro odrađeni, imao sam jednu zamerku na korišćenje 3d u prvoj epizodi, no, sve ostalo je solidno. Raimi režirao prvu, a ostaće kao producent i scenarista u nekim epizodama.

 

Bruce razvalio kao Ash. :rockdevil:

 

P.S. Kul mi je što su ušli u pravljenje serije s čukom, a ne samo iz pobude za novcem. :wub:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ali stvarno, čemu ovo...

 

jbt. posle 6sec. vidiš da je njesra, ajd ispoštovao sam i odgledao svih 30min, mislim nisam očekivao bog-zna-šta, ali ovakvo sranje... uhhh

 

...i dobro vratio mu se stari drugar(shvatio,ali ajd da ne otkrivam)

 

...znači tuga :no:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budi realan, ni stari Evil Dead filmovi, pa ni Army Of Darkness nisu uspeli da zadrže horor šmek, humor je oduvek bio prisutan, a ni produkcijski nije bilo bogzna šta bolje. Hoćeš da kažeš da Bruce Campbell bolje glumi u Evil Dead 1? Teško, Tek je u drugom delu zasijao punim sjajem. Bruce je u elementu u seriji, klinci koji ga prate su dobri u tim ulogama, jedino mi prsata detektivka kvari prosek, možda su joj namerno rekli da glumi tako?

Daleko je ova serija od sitcoma, za ove četiri epizode varira produkcijski, jer se menjaju i režiseri i svako ima svoj stil, što se toga tiče prve dve epizode imaju najbolju produkciju i fotografiju. Nemam ništa protiv da serija izgleda low budget jer mu to daje šmek, kao i samim filmovima. Samo da ne koriste 3d, to mi kvari koncepciju, bolje i 60 galona sirupa potrošiti na krv, nego li bezvezne 3d efekte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je bilo humora i u filmovima, ali i sasvim dobra doza horora(msl taj žanr i jeste horor-comedy), ali u ovoj seriji je on sveden na minimum, ako ga uopšte i ima!

A ove glumce bolje da ni ne pominjem, pogotovo onog ultra smešnog amigosa, što se Brucea tiče, on jedino i vadi stvar, mada više zbog kvlta nego briljantne glume hahaha.

 

Ovo za 3d efekte se slažem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...