Jump to content

2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA


azal

Recommended Posts

Da ali nažalost samo nju(spheres) i sviraju sa prva tri albuma, a na tim albumima ima daleko boljih pesama po meni. Naravno da sa aktuelnog albuma treba svirati najviše pesama, ali mislim da bi bilo korektnije da se stare stvari(zbog kojih su i postali "popularni") ne izostavljaju! Pa jbg zamislite bilo koji bend da uskrati publiku za neke hitove ili kultove, ko bi gledao Metaliku da ne svira ništa sa prva četiri albuma??(dobro znam ko bi :mhihi:) ili Morbide ili Slayer...

 

Još je Decapitated krenuo da loži publiku sa Nihility(anti-HUMAN manifesto), odsvirali čitavih 15-20 sec. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam da su "samo prva tri albuma" metalci prošlost Jumetala

 

E pa zajebo' si se...

 

Elem verovatno im je prodavaniji Blood Mantra, ali mogu da garantujem da će u budućnosti ovaj bend ići silaznom putanjom u svakom smislu, jer ovo što sve više forsiraju je previše trendy, koji se oduvek pokazao kao brzo prolazan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto vidiš već je počelo da puca po šavovima(ako je srbija merilo :mhihi:), mada mislim da je to baš paradoks u njihovom slučaju, umesto da sada imaju veći broj ljudi na koncertima(mada iskreno ne znam kakva je situacija preko grane), ono obrnuto, ali problem je što će izgubiti i tih sigurnih 100-200 ljudi koji bi ih uvek ispratili!

 

Oldschool DM je bio nekada popularniji(ali nikada trendi), ali nikada nije potpuno zamro(i nikada neće) jer je uvek bilo ljudi koji u potpunosti podržavaju taj pravac i kome su verni do kraja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nije bio trendi, u svojim najboljim danima 90-93, bio je pun qrac bendova i sviralo se naveliko, ali publike nikada nije bilo previše kao u npr heavy, thrash, nu, pa čak i u black metalu!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisli ste u krajnost sa ovom diskusijom :D

Pa da se ja pitam - Winds of creation, The Fury, Lying and weak, Mother war, Eternity too short treba da budu deo svake njihove setliste. :D

Uglavnom, oni nisu vise taj death metal bend sa pocetka karijere i to je to. Kao kad bi ocekivali da Behemoth sada svira Sventevith ceo.

Svirka je bila dobra, hvala svima koji su dosli. Merch je bio bolesno dobar, jedno 10 puta sam isao da smekam kako bih se odlucio. Odavno nisam video tako dobar izbor na jednom koncertu.

Edited by [Nocturno]
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...