Jump to content

Online kupovina muzike


azal

Recommended Posts

A bre Kuruze ti bi i žvake naručivo preko neta :mhihi:

 

elem, ja sam pre par godina pazario prazne kutije u tom prolazu kod doma omladine, reko malo da osvežim neke baš stare ordjinale, e sad, nisam u potpunosti zadovaoljan, naime jeste da deluju ganc novo, ali imaju neki čudan odsjaj iliti refleksiju od sunca gledajući iz nekih uglova, takodje malo škripkaju pri otvaranju-zatvaranju, ali dobro to je već moja bolest za perfekcijom, verujem da većini to nešto naročito ne smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, plati potrčka da ode do jebenog Doma Omladine (a nije preko sveta) i da ti donese kutije kakve oćeš. xD

 

Sve što je vredelo - nakupovalo se.

 

Sada se samo probrane empetrojke trpaju u jedan folder. Po azbučnom redu. Da se ima, u slučaju kakve kataklizme, nuklearnog rata, obaranja interneta (to možda i ne bi bilo loše) i slično.

 

Gnušam se takvoga stava

 

Uvek ima još dobre muzike da se čuje, samim tim i da se kupi, nema da stignem dok crknem sve da preslušam...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gnušam se takvoga stava

 

Uvek ima još dobre muzike da se čuje, samim tim i da se kupi, nema da stignem dok crknem sve da preslušam...

 

Ima istine u tome, ali novi originali nemaju tu neku zajebanu magiju.

Ni miris bukleta nekako nije isti. Sve je to, otprilike, industrijski menadžment.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али може ли да се 2 х 1,50 зброји на укупно 1,50?

 

Ne može jbg. Za svaki disk plaćaš poštarinu 1,50. To zato što svaki disk šalju u individualnoj pošiljci. Ako naručiš 5 diskova, poslaće ti kroz 5 pošiljki. Tako je funkcionisao e-stocks do sada. Vidim da su promenili ime, ali mislim da im je poslovna politika ostala ista što potvrđuje primer kolege azal-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ima li neko iskustva sa koriscenjem naloga na eBay-u?

Ja sam u maju otvorio tamo nalog, izvrsio jednu kupovinu i nakon toga vise nista nisam kupovao, a mozda sam se nakon toga svega jos jednom ili dvaput ulogovao. I onda jutros dobijem mejl u kome se kaze da mi je account suspendovan zbog skorasnjih aktivnosti koje su im "has raised serious security concerns". Mislim, nisam se dugo tamo logovao, ne znam kakve moje aktivnosti su mogle biti sumnjive.

Vidim da je jedini nacin da se dobije konkretno objasnjenje to da se telefonom razgovara sa njima, ali ne pada mi na pamet da ih zovem.

Da li je neko imao slican problem? Da li eBay mozda trazi neki vid mjesecne clanarine, u smislu da imas neki minimalni iznos na svom nalogu tamo? Kapiram da bi mozda to mogao biti razlog, ako uopste imaju takvu stavku u svojoj politici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne postoji obaveza plaćanja bilo kakvih mesečnih iznosa

 

bilo je nekih problema sa nalozima i ukradenim podacima, znam da je na nekim sajtovima trebalo menjati pass, ali ne znam da li je to bio slučaj i sa Ebay

 

guglaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...