Jump to content

Kućni dæmoi, krševi i ostali raspadi


Kuvar

Recommended Posts

ma zaebavam se, tj. ŠALIM SE JA MALO . . .

 

don't stop being crazeeeeah

 

smara to kad pomislim da kao mlađa i luđa usijana glava nisam nešto istandrljao, ali ne dam se, veprovi me lome, ja teEram po svome

 

Kad pomenu irelevanciu trajanja, meni Paysage d'Hiver s-t album ima EP feel, jer ima 3 pesme od po nekoliko rifova, bez obzira što traje 54 min xD

 

 

ili npr. što kaže jedan prijatelj: https://prnt.sc/i3b058 :bigblue:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ja bih snimio drugačije: 4 sloja gitare, 2 levo ,2 desno,

ne znam kojim si softverom snimio gitare , probao bih bez kabineta ,onda se uglavnom dobije taj sterilan godžirast ton

i na kraju igranje sa ekvalajzerima i kompresijom ,svaki instrument ponaosob

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, mrzelo me da snimam tolke gitare za demo, ako budem snimao ozbiljno, naravno da će bude, čak i po 4 na jednom kanalu

ič nisam producirao, bukvalno random bez podešavanja EQ kompresor i limiter čisto da mogu da pustim na net

 

snimao sam u Studio One, za gitaru koristio BIAS FX da bih probao program, do sad sam Amplitube koristio

 

bradilko, do jaja, slab sam na vake stvari :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A jes sad Iommi izmislio __________, preskočili smo par koraka :D

 

Nisam ni ciljao na krađu, nemo sad... jašta, koe će se opterećuješ da ne liči ni na šta, dok ga 'očistiš', stvarno će da ne liči ni na šta :D :D

 

Kompleksan je to filter da propuštaš rif kroz originality komplekse... što sam nešto poetično raspoložen, radim neku statistiku pa me izbiva na drugu stranu

 

 

IZBIVA ME NA BES!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sprdam se za Ajomija, al izgleda trebalo stavim smajli. :D

ovo dole za peglanje rifova istina, da me ne mrzi da radim to do sad bih se vrv iscimao i izdao nešto, ovako to stoji godinama u kompu jer sam ja nezadovoljan muzikom pa završi na ovoj temi uglavnom :haha:

 

To je najzajebanije, smisliš rif upadneš u euforiju, odsviraš ga za neki dan ''pa i nie mi nešto'' i izgubiš polet... Treba nekako iskombinovati taj ''kill your darlings'' pristup izbacivanja mediokritetnih rifova po kratkom postupku sa održanjem elana... :haha:

 

Ali ako, ostani ti strog prema sebi, samo nabi' malo gas i nešto fes će da se izlegne :D

 

No filler policy brt

 

Bolje dobar EP nego mlak album, vazda

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

sigurno već znate fristajl koncept, s obzirom na to da ga dosta i neki random youtuberi rade

ja radim to već godinama, prevashodno jer sam lenj a s druge strane, odatle dobijam ideje za neke ozbiljnije stvari

dakle, metronom na taj i taj ritam, odlupam 10 minuta šta mi pada na pamet, posle s gitarom uradim isto

znači sve je ovo nastalo u momentu inspiracije, ništa post-dorađivanje

 

 

tekst je jedan od Filth of Mankind zvaničnih prevoda na engleski, mnogo me mrzi da pišem svoje :D

na primer, za onu pesmu iznad sam uzeo rif iz ovog fristajlanja, na oko 5:19

 

e da, bubanj sam snimio telefonom lagano :haha:

 

inače ovo je staro jedno godinu i po

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...