Jump to content

2016.06.18. *Stadion Tašmajdan, Beograd* Partibrejkers


bo88gdan

Recommended Posts

Grupa Partibrejkers održaće 18. juna koncert na beogradskom stadionu "Tašmajdan", koji je nedavno otvoren posle pet godina rekonstrukcije.

 

Bend će na koncertu pod sloganom "Taš je naš" predstaviti novi album "Sirotinjsko carstvo".

 

 

Ulaznice mogu da se kupe na svim prodajnim mestima Eventima i prodajnoj mreži Gigs tix-a po sledećim cenama:

-parter: 1200 dinara

-tribine: 1300 dinara

-fan pit: 1400 dinara

Karte će na dan koncerta koštati 1600 dinara i moći će da se kupe na blagajni stadiona Tašmajdan.

 

Organizator koncerta je Studio Berar, izvršna produkcija Marsh Creative Production.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam donekle jeftinije cijene karata, a i malo mi neobicno za Brejkerse da imaju ove podjele na fan pit, parter i slicno. Nekako mi to ne ide uz njihovu filozofiju, stav ili sta vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam donekle jeftinije cijene karata, a i malo mi neobicno za Brejkerse da imaju ove podjele na fan pit, parter i slicno. Nekako mi to ne ide uz njihovu filozofiju, stav ili sta vec.

 

a sto jes jes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulaznice mogu da se kupe na svim prodajnim mestima Eventima i prodajnoj mreži Gigs tix-a po sledećim cenama:

-parter: 1200 dinara

-tribine: 1300 dinara

-fan pit: 1400 dinara

Karte će na dan koncerta koštati 1600 dinara i moći će da se kupe na blagajni stadiona Tašmajdan.

 

Na dan koncerta će karte za sve kaste da koštaju isto ili šta?

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorili ste temu da bi kukali o parama. Imate bem ti ćivot za tako nešto.

 

Cene jesu jače, ali je u pretprodaji karta bila 900? Neka Cane pravoslavac i Anton mag sa gitarom naplate svoje rnr mučeništvo.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hadžo napisao koju o Brejkersima od pre par dana, ono što me je posebno obradovalo je izbor određenih pesama, znači razdrmaće Taš!

 

I konačno, dva sata svirke, to od benda s preko 30 godina u nogama ne dobivaš baš često. Brejkersi imaju svoju set listu od 30-ak pjesama iz koje onda neke stvari ispadaju, ovisno o tome koliko vremena imaju na bini, no ovoga puta su ih odsvirali sve. U set listi se našlo mjesta i za čak šest pjesama s posljednjeg albuma „Sirotinjsko carstvo“, podijeljenih u tri bloka po dvije pjesme, a naslovna stvar, „Sitna lova“ i „Šta radiš“ imaju dovoljno hitoidnog potencijala da prežive u set listi i kada promocija albuma prođe.

Ono što me je najviše iznenadilo je to što se bend malo pozabavio arheologijom, pa su iz naftalina vratili u igru „Prsten“ kojeg su jedno vrijeme odbijali svirati, a negdje pred kraj prvog dijela koncerta izuli su me iz cipela raspojasanom rokačinom „Sjajnija budućnost“ s albuma „Ledeno doba“. A za bis su nam isporučili dva prava plesna rock’n’roll broja: „Kako je teško bez tebe“ s njihovog drugog albuma koju nisu imali u set listi stoljećima te legendarnu „Ona živi na brdu“ s debija koja je često ustupala mjesto drugim, slabijim stvarima, a jedan je od njihovih vrhunaca. I za sam kraj produljena blueserica „Ulični hodač“ gdje nas je Cane počastio uobičajenom porcijom „canizama“, ono, život je jedan i živi ga sad, yada yada yada. Ali nije ga drvio kao što inače zna.

p1130952.jpg?w=863&h=647

Dodajte tome i klasične razarače poput „Zemljotres“, „Kreni prema meni“ ili uobičajenog back-to-backa „Put“ i „Hiljadu godina“ i dobili ste klasično dobar nastup Partibrejkersa koji je ovom prigodom bio još i bolji. Kad sam poslije svirke pričao s ekipom iz Nedelišća, lik mi je rekao da je nakon desetak nastupa Brejkersa koje je gledao na velikim binama morao voziti više od četiri sata i doći u jebeni Jagodnjak da bi tamo gledao njihovu najbolju svirku. I to je manje-više stav većine nas koji smo bili sinoć tamo: svirka od koje se nije očekivalo mnogo, ili ništa, pretvorila se u prvorazredno iznenađenje.

Kad sam poslije svirke u prolazu sreo bubnjara benda Darka, rekao sam mu da su imali odličnu javnu probu povodom svog predstojećeg koncerta na beogradskom stadionu Tašmajdan, a on je rekao da im je to bila i namjera. Pa, ako niste sigurni treba li ići na taj koncert ili ne, ja vam nakon sinoćnjeg performansa mogu samo dati najtopliju preporuku.

https://zlihadzoponovojase.wordpress.com/2016/06/11/partibrejkers-kulinijada-u-jagodnjaku-10-06-2016/#more-268

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

setlista:

ona kaže ljubav pokreće ovaj svet

ona sve zna

zemljotres

lobotomija

ćutanje

žurim

šta radiš?

sitna lova

put za jug

hiljadu godina

srce kuca tu je

sirotinjsko carstvo

noćas u gradu

ono što pokušavam

hipnotisana gomila

rođen loš

kreni prema meni

svakog dana

hoću da znam

mesečeva kći

sjajnija budućnost

dugo te nema

ulični hodač

sit gladan

kako je teško bez tebe

ona živi na brdu

krug

prsten

stoj džoni

najbolje se putuje

 

RAZNIJELI!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...