Jump to content

2016.08.27. *Elektropionir, Beograd* Kayo Dot


azal

Recommended Posts

Bila je bas dobra svirka, opicili su nekih sat i 20 otprilike, lepo su kombinovali haoticne i iskulirane delove, taman da se odmoris od povremenih mindfuckova. Mnogo to bogatije i rokerskije zvuci uzivo, jedina zamerka je ta sto se nisu bas razaznjivali neki detalji u zvuku, jer je odma zvuk krenuo da muljavi cim se krene intenzivnija svirka, gitare su se najlosije cule, bukvalno nerazumljivo, ne znam zasto sve mora biti toliko glasno. Bubnjar je ubica, razorio me je lik, lomi ga ne prestaje, obrise se peskiricem i nastavi da kida, bas me je oduvao. Zavrsnica isto udarac, koncert trajao taman kolko treba, nemam primedbi. Kumodraski Vo lik poludeo totalno, brat u transu sve vreme bio :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

14141704_10154586848028304_755382684777135461_n.jpg?oh=b61a1f8c67179ab30be0dd1c96ac8914&oe=5839889A

 

Razneli. Bogat merch, vinili su slatki za ova poslednja dva albuma. Bend profesionalan do bola, čak i kada im nešto krene po zlu sa opremom oni nastavljaju i izgleda kao da nema propusta. Dobar je i zvuk bio, iako će se neki žaliti da su sintovi bili preglasni. :haha:

 

Dopada mi se to što su pesme kompaktne uživo, možda su mi postale i draže posle XY preslušavanja albuma. Nema dosadnih momenata i sve nekako proleti relativno brzo.

 

Ubili na kraju sa onom težinom.

 

Nadam se da sledeći put nećemo čekati još 5-6 godina da ih gledamo uživo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakasnio malo na koncert, stvarno počelo rano, propustio prve dve pesme, posle pitao ekipu da li je nešto sa Hubardo išlo, rekli nije - tako da je sve ok.

 

Zvuk namestili na sredini koncerta baš solidno, Passing the River bilo mnogo lepo, Gemini bruka.

 

Šteta što nije bar još 20 minuta trajalo, toliko toga je moglo: Symmetrical Arizona ili tako nešto.

 

Malo mi je falilo da se derem The Black Stone posle Gemini ali reko' aj da budem kulturan pa nisam.

 

Voivod kupio neke vinile, držao u ruci sve vreme, ja ga pitao da stavim u moj ranac, nije hteo.

 

Unikatan bend.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakasnio malo na koncert, stvarno počelo rano, propustio prve dve pesme, posle pitao ekipu da li je nešto sa Hubardo išlo, rekli nije - tako da je sve ok.

 

pa laze te ekipa, And He Built Him a Boat si propustio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego reci Lazo, kakav je Toby lik? Deluje baš kao distancirano i odsečno nekako, svaki put kad je bio u BG imao sam neki sličan utisak.

 

Jel nosi sa sobom neke herbarijume u kojima presuje retko izraelsko cveće ili šta već.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...