Jump to content

2016.09.05. *Elektropionir, Beograd* Agent Fresco


VoivodBG

Recommended Posts

Agent Fresco mi je bio okej. Dao sam 400 dinara, slušao neki bend koji mi se tehnički dopao ali me nije kupio muzikom.

Pevačov pristup tužnih priča pred pesme, mi je krajnje ne potreban i samo pravi veštačku atmosferu da pesme trebaju da imaju neku težinu, koja mi gubi na svojoj efikasnosti, što je tako stavljena u prvi plan. Mnogo mi je bolji pristup, koja Anathema ima za Are You There?, gde se samo zamoli publika da bude ekstra tiha tokom te pesme. I onda kada odeš kući i želiš da saznaš nešto više o tom gestu, kroz istraživanje ti je lakše i iskrenije da razumeš emotivnost te pesme(ili ne). Stvar je suptilnosti.

 

meni je bilo smor jer mi se cinilo kao da zvace vreme a kad se skupe sve te price, mozda je mogla da se uglavi jos jedna pesma. Doduse to nije nista u odnosu na In Flames na brutalu pre neku godinu, Friden je kenjao i kenjao i kenjao i ubio u pojam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako gledate lajvove videcete da on to stalno radi jer jednostvno zeli da objasni publici o cemu je pisao/pevao.

 

mozda nekog smara ali stvarno ne verujem da su mu namere lose i ne znam zasto ljude toliko pogadja.

 

bolje mi to da se desava izmedju pesama nego

 

YOU MOTHERFUCKERS ARE CRAZY YOU READY TO FUCKING MOSH? FUCK YES, I WANNA SEE HOW CRAZY ALL YOU MOTHERFUCKERS CAN GET DURING THIS NEXT SONG itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, on priča tužne pričice između pesama? Koji peder.

 

Pozdrica i od mene za ItFa :haha:

 

Nije uvek situacija za reagovanje, postoji linija koju ne treba prekoraciti, da je prekoracena bilo bi reakcije

 

be afraid

 

Phrasing!

 

Suština muzike! Ponajbolji post na temi, iako si mislio na nešto treće verovatno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako gledate lajvove videcete da on to stalno radi jer jednostvno zeli da objasni publici o cemu je pisao/pevao.

 

mozda nekog smara ali stvarno ne verujem da su mu namere lose i ne znam zasto ljude toliko pogadja.

 

bolje mi to da se desava izmedju pesama nego

 

YOU MOTHERFUCKERS ARE CRAZY YOU READY TO FUCKING MOSH? FUCK YES, I WANNA SEE HOW CRAZY ALL YOU MOTHERFUCKERS CAN GET DURING THIS NEXT SONG itd

 

pa to sam i kazao, Friden je bio najgori ali se onaj der is Bodoma bas trudio da ga nadmasi u proseravanju (spoiler: nije uspeo)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje mi to da se desava izmedju pesama nego

 

YOU MOTHERFUCKERS ARE CRAZY YOU READY TO FUCKING MOSH? FUCK YES, I WANNA SEE HOW CRAZY ALL YOU MOTHERFUCKERS CAN GET DURING THIS NEXT SONG itd

 

Platio bih dobre pare da čujem Arnora kako tako najavljuje pesme :D

 

THIS NEXT ONE IS ABOUT BEATING UP FAGGOTS. THIS SONG IS CALLED SEEEEE HEEEEEEEEELLLLLL

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam skontao užarenu diskusiju, samo da izrazim podršku bratu Endžiju: rek'o je sve što treba, i to vrlo čitljivo. Iskreno, možda mi je one gay joke too many, al' daleko da je loš tekst. Možda po meni samo valjalo pomenuti da su se 'vatali za klavijature, al' sve ostalo na mestu. Taman dovoljno informativno i subjektivno, jer objektivno novinarstvo se zove press release.

On a personal note: Meni je fora sa kučencetom bila super mega cute!!

Pusa.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ste se napisali sunce li vam vase :haha:

 

Ej jel ima neko mozda sliku mene i Arnora dok djuskamo? Jbga ja se pogubila ipak je bila autumn red :rockdevil:

Eh da i moj gaydar kaze da je Arnor gej a on je nepogresiv do sada bio.

 

I jel moze neki siže sta ste pisali 10 stranica unazad osim toga da je svirka bila do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...