Jump to content

2016.09.05. *Elektropionir, Beograd* Agent Fresco


VoivodBG

Recommended Posts

hah, istina :D

al ne mogu, postao sam snob po tom pitanju, plus ne pijem u velikim količinama, jedno pivce mi taman za veče.

 

ok je grimbergen za 250, pogotovo točeni. bolje svakako nego neki karlzberzi i slično :D

 

ne reče mi, jel se kroz kapiju parkinga dolazi do kluba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je bas dobro, ubili su likovi, najbolja svirka za 400 din u mom zivotu

 

bilo je vise ljudi nego na kayo dot :D kada je pristupacna cena karte onda imaju slobodu da dodju i oni ljudi koji nemaju pojma o cemu se radi ali culi su da je dobro, pa ih vredi cuti

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan jebeni nastup, baš odlično veče. Meni highlights "Bemoan", "See Hell"...ma sve sa Destrier.

 

Kul je onaj prostor, za ovakve bendove (nažalost) i ne treba veće, i nisu čak ni velike cene pića, prijatno iznenađenje. Gre'ota stvarno jebena što nije bilo više ljudi.

 

BTW jebite me ako pevač nije gay, iako tvrdi da ima devojku.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

^odavde više liči na mršavog viklera.

 

sve u svemu, fenomenalan koncert, baš sam imao loš dan, podigli su me totalno. toliko emocije i iskrenosti u svirci, a performans savršen, uživanje.

 

diskovi su 10€ ili 1200rsd.

 

14156117_155381464906897_12125922_n.jpg?ig_cache_key=MTMzMjg4MzExOTY2MDg2ODY2Mw%3D%3D.2

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatno sam iznenađen bendom. A još više zvukom, ništa mu nije manjkalo. Simpatičan su bend, imaju dobru energiju uživo i harizmatični su. Simpatične su mi bile priče u vezi nekih pesama, pevač komotno može i stend ap da radi. Malo je samo umorilo ono pominjanje za ćaleta i rak, neću da kažem da nešto lažira, ali koliko se simpatija može izvući na tome posle xy ponavljanja priče? :da:

 

Baš sam posle u povratku busom kući prodiskutovao sa Čedom, kada pogledaš ovakav bend i uporediš sa bilo kojim domaćim, mlađim ili starijim, kao da gledaš pank bendove. Zaista bih voleo da se na našoj sceni iznedri nešto ovako profesionalno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan jebeni nastup, baš odlično veče. Meni highlights "Bemoan", "See Hell"...ma sve sa Destrier.

 

Kul je onaj prostor, za ovakve bendove (nažalost) i ne treba veće, i nisu čak ni velike cene pića, prijatno iznenađenje. Gre'ota stvarno jebena što nije bilo više ljudi.

 

BTW jebite me ako pevač nije gay, iako tvrdi da ima devojku.

 

pevac je vrlo out of the closet nije nikakva tajna.

 

See Hell je pesma o tome kako su ga neki likovi pretukli zato sto je gej dok je setao po gradu sa sestrama.

 

drago mi je da je super cert bio. hvala baalu sto mi kupio diskove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...