Jump to content

2016.11.14. *Dom omladine, Beograd* Max i Iggor Cavalera


hanley

Recommended Posts

Od metala se slusa thrash, death i veliki heavy bendovi koji su postojali kad je pocinjao da se slusa metal.

Od nemetala Faith no More, eventualno Alice in Chains. Za hardcore naravno Biohazard.

Promene koje su dobre u metalu su Demanufacture i Burn my Eyes.

Ostalo sve ikad je neiskreno i smece.

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od metala se slusa thrash, death i veliki heavy bendovi koji su postojali kad je pocinjao da se slusa metal.

Od nemetala Faith no More, eventualno Alice in Chains. Za hardcore naravno Biohazard.

Promene koje su dobre u metalu su Demanufacture i Burn my Eyes.

Ostalo sve ikad je neiskreno i smece.

 

Pa čoveče ti kao u šolju da si mi gledao, mogao bi da proveriš i moju wc šolju, upravo sam istovario nešto nalik većini tvojih omiljenih bendova i izvodjača naravno, poznato je da si uveliko u šabanija fazonu!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa čoveče ti kao u šolju da si mi gledao, mogao bi da proveriš i moju wc šolju, upravo sam istovario nešto nalik većini tvojih omiljenih bendova i izvodjača naravno, poznato je da si uveliko u šabanija fazonu!

 

Da pogodim, dok si to radio bio si u maskirnim pantalonama i Cannibal Corpse majici.

 

ubio ga je jare

da se ne lažemo

 

Jare je samo jebo mame glamerima.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pogodim, dok si to radio bio si u maskirnim pantalonama i Cannibal Corpse majici.

 

 

Pa jbg mi srbi smo poznati po uniformisanju, neko kenja u CC majci, a neko u opancima i sa šajkačom na glavi, dok sluša Gardijane

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaista ćeš da ideš da slušaš Roots?

pa zar taj album nije ubio treš metal?

 

 

Thrash (imaj poštovaaaanja) je ubijen ranije, kao što neko već reče, ali moglo bi se kazati da ga je Roots dokusurio.. hahaha, ali ipak, imao je on i svojih pozitivnih strana, kao npr što je dobar deo jedne (moje) generacije, tada tinejdžera navukao na metal, jer je stvarno bio mega popularan, o njemu se pisalo u svim tin. magazinima, a dosta se vrteo na radiju, pa čak i na TV kanalima.

 

Tako da, iako nisam fan pravca koji je usledio zahvaljujući njemu i nekim drugim izdanjima, naravno da ću posetiti ovaj dogadjaj isključivo nostalgije radi! Kad se samo setim koliko smo vrteli Roots na časovima crtanja i slikanja, ekskurzijama, ma nije mogla da prodje nijedna žurka bez njega. Lepi dani, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gardijani >>>>>>>>>>>>>>> CC

 

e metalčići moji, Sloba bloger je za vas metalni titan, veličina kakvu za pet života ne biste mogli da dostignete

 

Ma ti i Sloba ste veći i od samoga metala, uzdigli ste se do nemerljivih veličina pop-folk ikona!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...