Jump to content

2017.08.09-12. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 22


Јарослав

Recommended Posts

Vo@

Ja bih kampovao opet na MD bez problema, a BA mi nije privlačno u gradu, u parku nekom da dižem šator, pogotovo što je BA, generalno, baš jeftin fest, a i za smeštaj može fes da se prođe i ušteda sa kampom mi u ovom slučaju se ne čini vrednom u odnosu na cimanje i rizik.

 

ti, Angelistore, što pokušavaš da bivaš vickast, jako si zabavan, evo, vrištim od smeha, prosto ne znam šta ću sa sobom, treba svoj stendap da organizuješ ic gana bi a faking blest, samo lupaj kontru svemu max neosnovano, raja to voli, humor za široko tržište, skoro kao crni gruja, samo još luđe, pun pogodak imaš, 200% profit

veruj mi

 

Thanks for your support!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svakom svoje, valjda

 

kapiram da da znam da mogu da nađem smeštaj u jaromeru onog momenta kad odlučim da 200% idem, da bi to bila prihvatljiva opcija

 

predaleko je hradec da ideš tamo vamo, a ja ne gotivim da sedim na festivalu ako neću ništa slušati

bolja mi bleja da se vratim u šator u 3 popodne i da se izležavam nego da sedim pod šatrom i budem primorana da slušam šta se oko mene dešava

ako ništa, prazan je kamp veći deo dana

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni koji odsedaju u hotelu u Hradecu koji sarađuje sa festivalom dobijaju narukvice za onaj deo za sedenje prekoputa bina, autobuse koji voze na festival i sa festivala

 

+ švedski sto za doručak, čista posteljina i normalan tuš

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bus je najveći napor u čitavoj priči

umorim se za 15 sati koliko se ne umorim na festu 4 dana

razlupam čelo o prozor tri puta, gledam da l' me neko čuo, boli me obrva evo i sad

oteknu mi stopala, čas mi vruće, čas mi hladno

zavalim sedište, smaram nekog iza, ne zavalim sedište, najebem

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...