Jump to content

2017.04.10. *Dom omladine, Beograd* Mayhem, Inferno


Talvi

Recommended Posts

Dodjose, razbise, odose. Ukratko i slatko.

Ispostovali su ovo kako treba, Atila jebeni ludak kao i uvek. Nekako ce mi uvek taj cert u SKC ostati najjaci, prvi put je bio, a i svirali su cak sest pesama sa DMDS, ali ovo je zverski dobro odradjeni, sem sto je zvuk mogao biti bolji (u SKC je ono bilo duplo bolje).

 

A nisu morali da ubrzavaju Buried, nisam mogao da pevusim taanaa nana naaanaaa naaanaaa...

 

Ajde da dovedu jos neki kult uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko - prezadovoljan.

 

Ostvarenje sna da čuješ ovaj album u cjelosti! Ovakvo živo izvođenje ga podiže još barem 20% u odnosu na studijsku verziju.

 

Definitivno ništa više nije trebalo da se nađe na setlisti. Ovako je to bilo baš ono što i treba da bude - koncentrovano i jedinstveno iskustvo, za koje se nakon što se završilo pitaš i da li se uopšte dogodilo.

 

Može se čisto razgovora radi prokomentarisati da zvuk jeste za nijansu mogao biti bolji, da je npr. prvi koncert možda imao više tu neku "opresivniju" i mučniju atmosferu pa samim tim i čisto pojavno upečatljiviji prvi utisak, ali to sve nimalo ne mijenja činjenicu da je ono sinoć bilo savršenstvo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је звук био бољи био би концерт за десетку. Овако деветка.

 

Атмосфера језива, ритуал је успео.

 

Pagan Fears :blek:

 

Inferno врло добар, нови стил је одличан.

 

Ко није дошао а могао је да дође, погрешио је.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brt u sredini?

 

kako tako za mr Mauzera?

 

Jesam mogao nježnije reči da upotrebim? Na forumu samo diskrecija, to što mi je on ortak 10 god mi ne daje za pravo da ga prozivam po nicku ili imenu i prezimenu na public stranici :wub:

 

Vise ovako

 

pig-in-mud-300x225.jpg

 

Ta mi je pala na pamet čim sam ga video tamo, glupo mi bilo da kažem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...