Jump to content

2016.11.18. *Elektropionir, Beograd* Consecration


Јарослав

Recommended Posts

https://www.facebook.com/events/390063771384194/

 

14590348_448340675340928_4025507431498713273_n.jpg?oh=836b2b7e5a6495fff2c654a08a21428b&oe=588D4A76

 

Nakon verovatno najduže pauze između dva nastupa u prestonici, Consecration će svoj jedini koncert u Beogradu u 2016. godini održati u klubu Elektropionir u petak, 18. novembra.

 

Nakon sjajnih reakcija na peti album “Grob” (koji je objavljen na vinilu u decembru 2015. za zagrebački Geenger Records), Consecration trenutno rade na šestom studijskom albumu, čiji je radni naziv “Plava Laguna”. Bend je nedavno objavio dve nove pesme u audio i video formatu i nastup u Elektropioniru će biti svojevrstan presek svih pet albuma benda sa blagim zaokretom na novi materijal.

 

Ulaznice će biti dostupne po ceni od 600 dinara u pretprodaji i 800 dinara na dan koncerta. Karte u pretprodaji se mogu nabaviti u Zaokretu (Cetinjska 15, lokal preko puta Elektropionira) i u Šikarici (Skadarska 22).

Početak je u 20h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Umalo da se koncert nije održao već na prvoj pesmi riknuo je osigurač za struju, ali su to ubrzo iz kluba popravili. :haha:

 

Zvuk je bio poprilično muljav i mutan na prvih par pesama (Tvin Piks, U Karkosi), a to me je začudilo jer su izveli ove nove koje su mirnije i pop orijentisane.

 

Ne mogu da kažem da sam oduševljen tim novim pesmama, nekako mi je čudno da su skratili formu pesama na po 4-5 minuta, ali hajde da kažemo da se još traže sa te strane.

 

Definitivno najbolja kombinacija večeri je bila sa cimetom - aligatorom - grob - somna i idiot glee, tim redosledom, tu su baš razneli i zvučali su svetaski, mogli su komotno da završe tu koncert.

 

Međutim nastavili su dalje sa Praskozorjem i Barikadama koje su mi totalno pomutile koncepciju posle ovog pređašnjeg dranja i uništili savršeni flow koncerta.

Završnica je isto bila prelepa sa .avi.

 

Ono što mi je baš smetalo, konstantno štelovanje između pesama, trebali su da odrade setove pesama sa sličnim štimom da se ne bi pravile tolike pauze.

 

Inače sve ostalo je bilo košer, biće verovatno i snimci sa koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...