Jump to content

2017.04.04. *Hala sportova, Beograd* Apocalyptica

Apocalyptica koncert

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Ora

Ora

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 210 posts

Posted 14 mart 2017 - 22:51

Posted Image

Informacije sa Eventimovog sajta:

PRAZNIK ZA PUBLIKU APOCALYPTICE I METALLICE U BEOGRADU!
4 ČELA – 4.4.2017. – Hala Sportova, Novi Beograd
APOCALYPTICA NAKON 20 GODINA SVIRA METALLICU SA 4 ČELA U SRBIJI!

S velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da ćemo ovog proleća imati priliku da uživamo u najatraktivnijem koncertu ove sezone – Apocalyptica proslavlja 20 godina od izlaska albuma „Apocalyptica Plays Metallica By Four Cellos“ svirajući najveće hitove grupe Metallica!
Tradicionalno naklonjeni našoj publici, finski rokeri uvrstili su Beograd u svoju evropsku turneju, te ćemo 4. aprila 2017. u Hali Sportova imati priliku da uživo čujemo hitove koji su proslavili Apocalypticu, omogućivši joj milione prodatih albuma i rasprodate svetske turneje.
Nije slučajno što je Apocalyptica zakazala turneju u istoj godini kada i Metallica promoviše svoj novi album, a povodom dvadesetogodišnjeg jubileja, Apocalyptica reizdaje „Plays Metallica By Four Cellos“ album na 2 vinila, sa do sada neobjavljenim instrumentalima „Battery“, „Nothing Else Matters“ i „Seek & Destroy“.
Ulaznice za ovaj spektakl biće puštene u prodaju u sredu, 7. decembra na svim prodajnim mestima Eventima – www.eventim.rs – po sledećim kategorijama:
Parter – 1.990,00 dinara
Tribine – 2.500,00 dinara

Začudilo me je što nema već teme za koncert, a uskoro je... tako da ako mi je promakao neki pametan razlog, zanima me. :)

#2 hanley

hanley

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 313 posts

Posted 17 mart 2017 - 20:55

"Najatraktivniji koncert ove sezone"!?? Svasta ljudi sebi za pravo daju da napisu. :rolleyes:

#3 oʞɾoƃ

oʞɾoƃ

Protojerej Stavrofor of Metal

• Moderatori
  • 14935 posts

Posted 17 mart 2017 - 21:46

bojim se da će ovaj koncert da pukne najstrašnije

View Postsoul wandering, on 18 maj 2016 - 21:20, said:

samo mixa i radulovic.

#4 Runner

Runner

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1905 posts

Posted 17 mart 2017 - 23:03

Ja uzeo kartu. Nisam ih nikad ranije gledao, a ajd reko' ako sviraju samo Metallica obrade, po tome ih i pamtim.
Run Silent, Run Deep... Run Free!

Southern Storm one-man-crew ;)

#5 yossarian

yossarian

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 240 posts

Posted 18 mart 2017 - 10:38

Ja sam ih gledao pre 10 godina kada su bili, napravili su mnogo dobru atmosferu sa Metalikinim pesmama.
I chose not to choose life.
I chose something else.

#6 PajatheTrut

PajatheTrut

Dzoni Racq of Metal

• iskreni članovi
  • 2363 posts

Posted 18 mart 2017 - 11:27

DAJ BRE KO SLUSA OVO SRANJE

HeLLsarma said:

АЛИ МЕНИ БИ ТО ЗНАЧИЛО !

ПУЦАЈ ПИЧКО БРЕ !
СВИ СУ ЗАНАС САМО АМАТЕРИ МИСМОНОЋАСГЛАВНИ АКТЕРИ

#7 hanley

hanley

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 313 posts

Posted 21 mart 2017 - 07:02

Suština je da će neko i otići na ovaj koncert, iz prostog razloga što je ponuda koncerata veoma slaba. Tačno je, ovo sam mogao 1999.da poslušam kad je izašlo (da li je bilo te godine?), delovalo mi zanimljivijo, valjda zbog tih obrada, ali teško da bih mogao da odem da ih vidim. Možda da su u nekom paketu, ili da je festivalska varijanta, ali ovako... :no:

#8 Chicken Little 420

Chicken Little 420

Nerve of Metal

• Moderatori
  • 7261 posts

Posted 21 mart 2017 - 07:57

Prosle godine su svirali u Domu sindikata i bilo je popunjeno do poslednjeg mesta. Bend svakako slusa mnogo veci dijapazon ljudi, najmanje tu ima metalaca...

#9 hanley

hanley

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 313 posts

Posted 26 mart 2017 - 09:44

Tacnije, svirali su 16.oktobra 2015.godine, isti dan kad je Annihilator imao nastup u Domu omladine. I oba koncerta su bila dobro posecena...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )