Jump to content

The Chasm

bend iz dubina manje poznat i uspesan

4 replies to this topic

#1 Kumodraski Vo

Kumodraski Vo

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 7326 posts

Posted 06 juli 2017 - 21:30

Mislim da bi red bio da imaju temu pogotovo sto nam stize novi album A Conscious Creation From the Isolated Domain: Phase I ove godine valjda..

Ja sam licno slusao samo prvi The Chasm Procreation of the Inner Temple koji je nekakva melodicna death doom/dsbm kombinacija ali je album skroz dobar, mozda bi se vise svideo fanovima dooma, gothica i sl nego onima sto vole brzi i tezi death. Koliko vidim po tagovima posle su udarili vise po progu, mada bolje da daju komentar oni koji su slusali sve..

slusao sam i prvi Cenotaph (Daniel Corchado je bio u bendu kao i bivsi basista Chasma), mada mi se nije previse dopao album, ima dobar zvuk ali pesme nisu preterano zanimljive..

#2 HUMAN

HUMAN

Hell serpent fejkčina od Metal

• iskreni članovi
  • 2481 posts

Posted 09 juli 2017 - 16:57

Izuzetno zanimljiv bend, biće sjajno ako novi album bude tako dobar kao i prethodni, a bogami dosta vremena prodje od njegovog izdavanja, skoro pa decenija.

Inače verovatno jedan od najpotcenjenijih bendova ikada, čak sam čitao davno neki intervju gde kažu kako ih čak i njihovi meksikanci ne jebu dva posto, a poznato je koliko je popularan metal u toj zemlji i koliko su vatreni fanovi.

#3 Miilos

Miilos

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 987 posts

Posted 09 juli 2017 - 20:43

Ko nije slušao, rekao bih mu da počne sa Conjuration of the Spectral Empire i Farseeing the Paranormal Abysm. Nadam se samo da novi album neće biti instrumentalan, jer rekoše da može i to da se desi.

#4 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 31906 posts

Posted 09 juli 2017 - 22:10

Ja sam otvarao temu nazad u dan ali recimo diplomatski da nije bila bas popularna :haha:
Metal Sound - Srpski metal webzine

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#5 Miilos

Miilos

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 987 posts

Posted 09 juli 2017 - 23:15

Baš sad slušam Diabolical Conquest od Incantation i setih se da na njemu peva i svira bas Daniel iz The Chasm. Kakav album... Poslednje dve pesme pogotovo.

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )