Jump to content

Opšta filmska tema


Lunar

Recommended Posts

Sean Connery turned down the role of Gandalf in the Lord of the Rings trilogy. The part went to Ian McKellen. It’s interesting to note that Connery cost himself $400 million dollars by passing on the part (he was offered 15% of the film’s profit).

 

Ovo mi je najjace. :haha: Kao i ono za NIkolasa Kejdza i Matriks, koliko bi negledljiv film bio :haha:

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cudno da je Norton bio prvi izbor za Americkog psiha...uopste mi nije za ulogu. Dobro je sto je odbio...

 

Takodje,bilo je dosta odbijanja:

Jodie Foster turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Ellen Barkin turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Nicole Kidman turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Kim Basinger turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Julia Roberts turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cudno da je Norton bio prvi izbor za Americkog psiha...uopste mi nije za ulogu. Dobro je sto je odbio...

 

Takodje,bilo je dosta odbijanja:

Jodie Foster turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Ellen Barkin turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Nicole Kidman turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Kim Basinger turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

Julia Roberts turned down the role of Catherine Tramell in Basic Instinct.

:haha:

 

Ne znam zašto je Kim odbila ulogu. Nije baš ni da je ona čedna bila u raznoraznim filmovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto je Kim odbila ulogu. Nije baš ni da je ona čedna bila u raznoraznim filmovima.

 

Odbila je i da igra Mariju Magdelenu u The last temptation of christ,jer nije zelela typecast fatalne zene

To je bilo nekoliko godina pre Niskih strasti...

ona je prelepa zena,ali ja iskreno mislim da sam pogledala 2 filma sa njom...mozda cak ni 2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Argo uopste nije los film, ono, nije za najbolji film, al' jbga, ocekivano... Realno x puta je bolji od Titanika, a sta je Titanik sve osvojio...

Meni jedino glupo sto je Dzenifer dobila oskara, ima ona jos puno da radi da bi bila u drusvu svih onih glumica koje su nominovane za najbolju glumicu, bzvz... Sve ostalo ocekivano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pogledas dosta filmova je bilo koji su dobri za amercki ego, vise nego ranijih godina bar... Argo, Linkoln, Zero Dark Thirty... Bas ga preterase, al' jbga. Nije prvi put da takav neki film dobije priznanje.

The Hurt Locker je dobio Oskara pre par godina, a film nista posebno isto, ono OK, al' samo to, samo je to bilo iznenadjenje tad, Argo nije, marketing je cudo...

Ali to je Amerika, najmanje tu ima umetnicke vrednosti, a najvise lobiranja, jbg.

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mora da se bira izmedju njih dvojice, ja bih izabrao Di Kaprija. Valc je vec oskarovac, a i realno je bolje odglumeo u IB, nego u Djangu, ovde on ima kul ulogu, al' sama gluma ne previse zahtevna... Mislim, odlican je i u Djangu, al' Di Kaprio je imao mnogo tezi posao i odradio ga je maestralno. Steta, covek snima same kultove od filmova, a jos nema oskara, i, da, dobar je Dej-Luis, al' je ipak vrlo precenjen, bar sto se oskara tice.

Edited by KinSlayer
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mora da se bira izmedju njih dvojice, ja bih izabrao Di Kaprija. Valc je vec oskarovac, a i realno je bolje odglumeo u IB, nego u Djangu, ovde on ima kul ulogu, al' sama gluma ne previse zahtevna... Mislim, odlican je i u Djangu, al' Di Kaprio je imao mnogo tezi posao i odradio ga je maestralno. Steta, covek snima same kultove od filmova, a jos nema oskara, i, da, dobar je Dej-Luis, al' je ipak vrlo precenjen, bar sto se oskara tice.

 

My thoughts exactly, ali me mrzjelo da pišem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...