Jump to content

2017.09.17. *Dom omladine, Beograd* Immolation, Melechesh, Azarath


Demon Seed

Recommended Posts

Melechesh razvalio. Jeste bila malo muka sa zvukom gitare prvih par pesama (ovo bi se moglo reći za zvuk na svim bendovima generalno), ali na kraju je sve došlo na svoje. Set lista skoro kao da sam je sam pisao:

 

The Pendulum Speaks

Tempest Temper Enlil Enraged

Ladders To Sumeria

Grand Gathas Of Baal Sin

Deluge Of Delusional Dreams

Multiple Truths

Defeating The Giants

Triangular Tattvic Fire

Rebirth Of The Nemesis

 

Sve u svemu, lepo su prošarali. Energija na nivou, moram priznati da sam prijatno iznenađen publikom - kako posetom, tako i ponašanjem.

 

Azarath i Immolation nisam kompetentan da komentarišem, jer su mi oba užasno dosadna varijanta death metala, tako da sam se smorio već nakon 3-4 pesme. Ono što me je iznenadilo jeste koliko je Immolation set bio kratak, 9 pesama + 2 bis, ukupno jedva sat vremena. No dobro, duže se ne bi ni izdržalo u onom prostoru jer je temperatura bila tu negde oko 35 stepeni većinu večeri.

 

I da ne zaboravim - merch tragedija, sa izuzetkom Immolation majica koje su bile kul, ali nigde nijednog diska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni prilicno ocajno vece bilo sve u svemu. Super sto je bilo mnogo ljudi, ali je stvarno nepodnosljivo u malom klubu doma kad je pun i ne moze u hol da se izadje. Cak bih rekao da je fire safety hazard :D

 

Poljaci dosadni, Melechesh Svilen Konac Project, a Immolation em kasnili pola sata, em bio ocajan zvuk. Koliko sam skapirao bubnjar nije ni monitoring imao a nisam ni siguran da su mu triggeri radili uopste jer je zvuk bubnja bas bio pakleno los, sve sto mora da se cuje nije izlazilo, bas bubanj muljav, dobos odzvanja kao teniska loptica. nekad je zvuceo bubanj kao da pucketa neki vatromet na trgu.

 

i Dolan prilicno izgoreo na tonca jer se i on borio sa nekom mikrofonijom sve vreme.

 

jes da super sviraju i da su dali sve od sebe, ali svakako 10 puta bolji celokupan utisak onomad u Gunu jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azarath, oskul riljanje

 

Melekurac, hodnik/stepenište/PIVO

 

Immolation, jeste da je bio krš zvuk, ali u pitu sve to nebitno, pošteno gaženje i fino maženje :mhihi:

 

hajlajt večeri headbangovanje sa Rosom i Bobom na Azarathu, kao i slikanje i druženje sa njima, vrv najopušteniji likovi, koji ni najmanje ne glume neke zvezde, već su sa svim fanovima bili i više nego prijatni i raspoloženi za spiku!

 

Sve u svemu meni jako fino veče, a posle se dobro cugnulo i proslavljalo srebro :bigblue:

 

 

Immolation nisam kompetentan da komentarišem, jer su mi oba užasno dosadna varijanta death metala

 

Maaa svaka ti čas, lep ti provod želim na Arč Enemiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne pitam nazalost tako da mi je zvuk bio los, nazalost posto su Immolation bas ocigledno bili napaljeni da sviraju i bili raspolozeni dobro, jos 2 pesme ubacili, sve kul samo taj jebeni zvuk - kad krene nesto brze gitare samo zamisljam.

 

Melechesh najbolji zvuk veceri i prema tome i najvise se i uzivalo na njima, fina setlista, dobra publika.

 

Azarath by the book blek djed, malo me iznenadilo koliko naroda na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...