Jump to content

2018.02.12. *SKC Fabrika, Novi Sad* Pestilence, Rebaelliun, Violentor, Distillator


hanley

Recommended Posts

Veterani technical detah/thrash metal zvuka, holandski bend Pestilence, po drugi put u Srbiji. Koncert se održava u Fabrici u Novom Sadu, a cena ulaznica je 1500 dinara (prvi kontigent, samo u prodavnicama Mungos i Felix) i 2000 preko Eventim prodajne mreže. Ulaz na dan dešavanja 2500 dinara. Predgrupe Rebaelliun (Brazil) i Violentor (Italija).

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Land o f tears, svakako, pa sviraće samo prva četiri albuma.

Nego, mene brine (ako tako mogu reći) poseta. Naime, pre desetak dana sam kupio kartu br.13, što znači da tada još prva tura od 50 karata po promo ceni nije bila prodata. Da li će i 100 duša da se pojavi na ovom događaju? :sad:

Svaka čast organizatorima na istrajnosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fino, očekivao sam manje ljudi, iskreno, fino popunjeno bilo. Zvuk momački, glasan, dobro, možda ne perfektan, ali dobar. Light odličan. Brazilci razvalili, meni gotovo bend večeri, Pestilence korektan. Merch jeftiniji nego inače.

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok provod, taman za ovakvu vrstu zabave. Pestilence usviran, onaj Brazilski bend sam malo gledao, ostale nisam. Majice prilicno jeftine, mozda i zbog toga sto nemaju back print!?

 

Po mojoj proceni oko 150 ljudi na koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...