Jump to content

Istorija crnog metala


Demon Seed

Recommended Posts

Da se vratimo malo na istoriju, bubnjar iz Master's Hammer je snimio demo 1991. i bolje je od svega što je izašlo pre i posle Ritual, ali to uzmite s rezervom jer ja od Master's Hammer ne volim ništa sem tog jednog albuma, a ovaj demo mi se sviđa. Zvuk nažalost onakav kakav se i očekuje za to vreme :( ali podnošljivo je.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SStO081Osa8

 

Ne sećam se ko je od vas kačio sliku za taj demo, ali hvala, zbog toga sam pustio da čujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vratimo malo na istoriju, bubnjar iz Master's Hammer je snimio demo 1991. i bolje je od svega što je izašlo pre i posle Ritual, ali to uzmite s rezervom jer ja od Master's Hammer ne volim ništa sem tog jednog albuma, a ovaj demo mi se sviđa. Zvuk nažalost onakav kakav se i očekuje za to vreme :( ali podnošljivo je.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SStO081Osa8

 

Ne sećam se ko je od vas kačio sliku za taj demo, ali hvala, zbog toga sam pustio da čujem.

 

 

Ulece ovaj crni legionar, eto prenesoh ti bubnjara na sledecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

I The Stone teško da može nekom englezu da se sviđa kao nama koji pričamo srpski.

 

Nije Valenta neko remek delo, ali odma' se čuje da je neko iz Master's Hammer upleo prste.

 

Ne sećam se koji sam Master's Hammer puštao pre dve-tri godine, verovatno predzadnji, imao sam transfer blama dok sam slušao.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imho nikad oni nisu neki nivo bili nego ih budzite malo jer su kult

Lepi albumi i Ritual i Okultista ali nikakva perfekcija meni

 

Poslusacu oba opet kad tako fini moNci preporucuju ali sadasnji utisak je da je taj transfer blama na pretproslom albumu logican razvoj, isparavao smek tokom godina xD

 

I na BA ne znam je l' veci smor bio Master's Hammer ili Root

 

Fazon oće li taj Jama Pekel pa da popijemo nešto :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušajte ovo braćo mračna

 

https://www.metal-archives.com/albums/Fulgor/To_Be_One_with_the_Stars.../51568

 

 

Baxaxaxa je u stvari 'supergroup' :D

Svi bendovi povezani s njima su do jaja, šteta što deluje da je Nemačka imala prazan hod nekoliko godina u crnom metalu nakon te faze, dobro su krenuli, bili bi mnogo jača bm zemlja da je neko nastavio kontinuitet odatle... Jaki su i ovako al' mi se čini da ne nude nešto preterano tamo 1994-1996-7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora branim kulteve od plebsa..

 

Meni počeo da se sviđa Moonblood :redface:

 

Moram da priznam da mi je šarmantna ideja da se sedne u studio i odsvira ceo album na probi, i to snimi live sve na licu mesta, pa direk' na kasetu :bigblue:

Da je manje lo-fi bilo bi još bolje, ali i ovako ima dobrih momenata, na The Evil Rules ima ona neka Screams pesma sa melodijama koje podsećaju na Bak de Syv Fjell - De siste tanker, pa me upecalo da ga zapamtim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...