Jump to content

2018.11.11. *Firchie Think Tank Studio, Novi Sad* Decapitated, Hatesphere, Thy Disease


Talvi

Recommended Posts

  • 6 months later...

Ne secam se tacnog reda ali ove trake su isle pa neka neko poredja tacno, ovako nesto otprilike je bilo:

Deathvaluation, Kill the cult, Post (?) Organic, Day 69, The Blasphemous Psalm to the Dummy God Creation, Nest, Mother war, Spheres of Madness, Homo Sum, Never, Anger Line, Earth Scar, Amen, bis Blood Mantra.

Svirka jebanje matere, super zvuk kod Fircija i fin klub, ne bih se bunio da se odrzava tamo jos ponesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope, gledo ih dvaput, prvi put bili mnogo bolji - još ih nije toliko zahvatio deathcore bullshit.

 

Ima još takvih budala? :bigblue:

 

ja gledao na egzitu (2010?) i sad su bili bolji prvo objektivno zbog zvuka i prostora, a onda i svega drugog. ukljucujuci pivo 100 din.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledao na egzitu (2010?) i sad su bili bolji prvo objektivno zbog zvuka i prostora, a onda i svega drugog. ukljucujuci pivo 100 din.

 

Ja ih gledao 2011 u klubu ciklon (bg), zvuk je koliko se sećam bio daleko od savršenog, ali uz većinu starih njihovih stvarčuga atmosfera bila jebeno paklena u tom sićušnom prostoru - svakako jedna od najintenzivnijih svirki na kojoj sam prisustvovao. Ovo kasnije u domu pre par godina nije bilo ni približno tako dobro, prilično su davili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...