Jump to content

Recommended Posts

brate, aj da razumem da ti se ne sviđa dp humor, ali voleti dnevnjak, a ne voleti dp je baš težak kriminal.

 

Btw to je sad kao neka fora maĆorEEE jebeš ovo novo esi pravi poznavalac znaš li Shogunat, do jaja pesma... a ono sranje, najbolji mi deo od maloga Yao Minga koji mi je najgori u svim ostalim pesmama manje više.

 

da sam u tom fazonu, rekao bih da je svi vole džuganj do jaja jer ih od tad pratim. :bigblue:

štaviše, upoznao sam davića (volvoksa) malo nakon što su izbacili karam drvo, dakle pre cele te pomame i pre nego što je bekfleš postojao uopšte. njihov tadašnji bend čuma (neki integrity fazon hc-a) je svirao na prvoj svirci na kojoj sam bio kad sam se doselio u ns. jova (glavata) je svirao bas u hc bendu mog ortaka, become as one, otprilike u isto to vreme.

 

glavata mi je najzanimljiviji lik tu jer je najveći debil, je li. takav kakav je u spotovima, takav je i u stvarnom životu.

 

mogu vam okačiti i radnu verziju prvog kardež ep-a koji na kraju nikad nije izašao, koji mi je volvoks slao još negde 2011/2012. na last.fm-u, samo kad se domognem starog kompa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze brt sto da ne, fala

 

Naravno uredno slusao Čumu = Schoomar, skontao tek kad sam izgovorio na glas xD

 

Imas na kiteijajaprod kanalu u prvih 5 klipova EP od Čume i Schoomar - NEMOGUDAAA KENJAAAM, vise je neki stoner dm a la SFU i grindcore malko i to... A ako se ne sprdaju sa ovim skorasnjim Schoomar teaserom, nesto spremaju novo valjda. Volvox ima growlcinu samo taku.

 

A jesi upucen ko je u postavi Čume sem Volvoxa?

 

 

Meni su redom:

1. Maki

2. Kumela

3. Volvox

4. Glavata Majmuncina

5. Mixa Admir

 

Glavata je kralj dzungle, bas mi se svidja lik, vidi se to da je svakodnevno onakav :haha:

 

A i dobre kratke emisije vodi...

 

Al' jbg tako i repue, malo je neartikulisan, da se pritegne to jos malo i bice pravi beli metalni Nine :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Volvox

 

brate, aj da razumem da ti se ne sviđa dp humor, ali voleti dnevnjak, a ne voleti dp je baš težak kriminal.

 

Ma ne gledam ni jedno ni drugo, ako negde iskoci nesto konkretno, al' vise mi odgovara tip humora Dnevnjaka, a i vise da zajebavam Kuruza kome je vrhunac catchphraseologije "sta ti decko radis"

 

Kacmo kod Volvoxa ovde briljira:

 

 

A prica je za njega da inspiraciju dobija dok radi kao najamnik sto ti stavlja sondu u tvoj otvor analni xexe

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda bih i ja rangirao prva 3 mesta slicno, sem sto mie Kumela (akoe to onai sa brkovima i dresom Brazila) nekako pribliznii od ovog napucanog, lepog momka

 

Ono karam drvo sranje, tacam se potpuno slozio sa Kokiem za naduvanu omladinu

 

Ali vec dodzi lepa dodzi u Novi Saeaeed e bilo zadovoljavauce i zarazno da postanem fan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nene, Kumela je ovaj nabildovani lepi pitbul :haha:

Meni je on iznad samo jer je masina za refrene i jer peva lepse nego Vlado Georgijev, sto se repa tice bolja je Glavata

 

Taj s brkovima je Glavata Majmuncina nadaleko poznata

 

Znam da mica ti se kvasi na moj postanski kod!

 

I meni je bezveze Karam Drvo, dve rime i dve fore, kao ajmo pesmu o dendrofiliji da izdrkamo i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi upucen ko je u postavi Čume sem Volvoxa?

 

nisam siguran, ali slična ekipa je u pitanju kao i šumar, dakle luća na bubnjevima, glavata bas i volvoks vokal. za gitaru se ne sećam, ali mislim da nije bio marin koji svira u šumaru i velaru, jer je on studirao sa mnom pa bih valjda skontao. davno bilo jbg, a mislim da nisu ni svirali posle toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...