Jump to content

Silmarilion


Boromir

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Knjiga je velicanstvena. Gospodar je smjesan prema njoj. Fingolfin je najbolji (Time stands still).

 

Potpuno se slazem sa tobom.

i ja se slazem da je silmarilion velicanstvena knjiga ALI NIKAKO DA JE GOSPODAR PRSTENOVA SMESAN PREMA NJOJ!svaka tolkinova knjiga je dobra na svoj nacin!

a najbolji likovi su lutijena i fingolfin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, Silm je sjajan. Ali citala sam ga poslednji put pre jedno 4 godine, tako da sam malo pozaboravljala (sto je krajnje pozitivno biggrin.gif ). Citam ga ponovo cim mi prodju ispiti 8)biggrin.gif. Secam se da sam najvise volela delove o Turinu,iono kad Maidros visi sa Angbanda biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pre je bilo mnogo bolje!ima par likova koji su stvarno super ali su ostali............!u svakom slucaju sada su dosli neki novi kreteni koji su se nalozili i citav forum ne valja nista!ovde je 5ooo puta bolje!idi slobodno i uclani se ako hoces !ja cu najverovatnije otici iz krcme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa  pre je bilo mnogo  bolje!ima  par likova koji su stvarno  super ali su ostali............!u svakom slucaju sada su  dosli neki novi kreteni koji su se nalozili i citav  forum ne valja nista!ovde je  5ooo puta  bolje!idi slobodno  i uclani se ako  hoces !ja  cu najverovatnije  otici iz krcme!

 

Kako to ti idi a ja cu da odem i vise necu da se vracam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa  pre je bilo mnogo  bolje!ima  par likova koji su stvarno  super ali su ostali............!u svakom slucaju sada su  dosli neki novi kreteni koji su se nalozili i citav  forum ne valja nista!ovde je  5ooo puta  bolje!idi slobodno  i uclani se ako  hoces !ja  cu najverovatnije  otici iz krcme!

 

Kako to ti idi a ja cu da odem i vise necu da se vracam?

pa lepo!krcma je postala pravi smor ,lepo ti kazem idi slobodno pa vidi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma shta smarate sa krcmom yu-m je najaci.

 

E Silm je ceo nice i mozda i bolji od gospodara, ne svidja mi se u gospodaru poshto neki kratki delovi smaraju, ali to se veoma brzo ispravi :wink:

Silm je ceo undistracteble i cita se u jednom dahu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shta smarate sa krcmom yu-m je najaci.

 

E Silm je ceo nice i mozda i bolji od gospodara, ne svidja mi se u gospodaru poshto neki kratki delovi smaraju, ali to se veoma brzo ispravi :wink:

Silm je ceo undistracteble i cita se u jednom dahu!

jesi li i ti u krcmi?

 

Opusti se m....., ja sam, Matija smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...