Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

ok.......drago mi je da sam sada lepo saznao da je Heavy!!!ziv bio Diamonde!!!!!! biggrin.gif nego dajte zivnite malo koje pesme vam se svidjaju.....uff.....bre.....pa nije on pickin dim pa da cisto tako 2 reci kazete i ajd cao!!!!! :wink::wink:

 

To da l' je pickin dim - ne znamo! :mrgreen: A sto se tice toga da neki napisu samo dvije-tri rijeci o njemu - treba da znas da su pisali mnogo vise na ranijim temama, i sad stvarno mnogima je muka da se ponavljaju!

 

Sto se mene tice - najbolji album "The Eye"! Pjesama ima puno!

 

 

P.S. RNA, svidja ti se "Sleepless Nights"? Meni je to jedna od njegovih losijih pjesama. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da izdvojim pesmu jer King-ove albume mogu da slusam samo kao celinu. Mnogo se gubi na atmosferi kada se pesme slusaju posebno.

 

Tacno,Kraljeve albume je najbolje slusati od pocetka do kraja bez preskakanja nekih pesama,jer je svaki album jedna prica ,i uz tekstove atmosfera je mnogo mracnija.

 

Bolji je nego sa MF,to je sigurno,a jer sluso neko Black Rose,hahaha, kakvo je ono ubistvo! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da izdvojim pesmu jer King-ove albume mogu da slusam samo kao celinu. Mnogo se gubi na atmosferi kada se pesme slusaju posebno.

 

Tacno,Kraljeve albume je najbolje slusati od pocetka do kraja bez preskakanja nekih pesama,jer je svaki album jedna prica ,i uz tekstove atmosfera je mnogo mracnija.

 

Bolji je nego sa MF,to je sigurno,a jer sluso neko Black Rose,hahaha, kakvo je ono ubistvo! smile.gif

 

Ja imam ono "20 Years Ago..." ili kako vec... Sta znam... Meni ne zvuci toliko lose! :mrgreen:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e stvarno ovo moram da vas pitam....svi kazu drugacije...da li je King Diamond Heavy!!!!!????? :? :?

svuda procitam da jeste u katalozima....a neki mi kazu nije...apa moram da vas pitam...hvala!!!! biggrin.gif

 

Well, King Diamond ima specifican stil... Nije klasican power, a nije ni heavy, a daleko od thrasha... On sve to spaja na najbolji moguci nacin. Opet, ima jakih elemenata heavy metala...

 

Uostalom, boli te kita sta je - vazno je da je King jedan od

najboljih!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

hehehe bas nesto slicno tomeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catacomb je meni najbolji deo price na HOG........a onaj deo Satan Help Me,Help Me God....mi je nekako bas do jaja....mislim kad on to tako kaze,.....hehe.......i naravno

Human Bones... in little chamber all along the narrow halls!!!!!!

catacomb...death over life...catacomb...am I here to die!!!!!!???

odlicna pesma!!!jebe keve

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
..."Sleepless Nights"...

 

kakav crni Sleepless?!?!? To je pesma koaj ubedljjivo najvise smara na celom albumu... At The Graves rulz!!!!!!!

Jes' ti kalabazu tuk-tuk? "Sleepless Nights" je fe-no-me-nal-na!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. RNA, svidja ti se "Sleepless Nights"? Meni je to jedna od njegovih losijih pjesama. biggrin.gifa:

Meni nije! Pod broj 1, to je prva pesma koju sam čuo od Kinga i emocionalno sam vezan za nju, tako da nemoj da mi ju je neko dirao! Drugo, probaj da je odsviraš sa svim onim prelazima i onom šašavom solažom, a otpevati je... Meni je bilo mnogo zajebano skinuti one Kingove vriskove, ali živi bili, pa ćete me čuti kako pevam tu pesmu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...