Jump to content

HammerFall


Pagan Saviour

Recommended Posts

Koji vam je đavo, ljudi? Nisu oni power, već najčistiji heavy. Ja neću nikog da vređam, ali argumentovano govoreći, "Renegade" je ubi' Bože dosadan. Smorčina, previše ispeglan, bez dovoljno energije.

"Glory To The Brave" je pravi HammerFall, "The Dragon Lies Bleeding" je pravi HammerFall!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je đavo, ljudi? Nisu oni power, već najčistiji heavy. Ja neću nikog da vređam, ali argumentovano govoreći, \"Renegade\" je ubi' Bože dosadan. Smorčina, previše ispeglan, bez dovoljno energije.

\"Glory To The Brave\" je pravi HammerFall, \"The Dragon Lies Bleeding\" je pravi HammerFall!!!!!!!!!!!

 

vise ste bogu dojadil isa tim zanrovikma st aje bitno koji je zanr ipak kad nije dugo vremena bilo heavy=power benodva oni su dosli na glrory albumu bre sve proste pesme moze cokev da ih skine za dan leagasy je savrsestvo a isto i renegade sto meni uopste npr nije msor dobro toje stvar ukusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je ispodprosecane.Iako se ne slazem sa vama glede "Renegade".Meni je to dobar album (mozda zato sto i nisam neki ljubitelj ovog benda".

 

kad bi mi rekli sta to tolkno ne valja rengadeu ,ako imaju tri psota pa imaju na svkaom alubu ,ne sviraju oni komercijalno nego za vreme renegadea svi su culi za hammer dok smo mi slusali prva dva albuma niko nije znao za njih mozda zbog toga ste u tom tirpu ali renegade je odlican album,ja ipak neznam bendove tipa pegazuz hammer stavljam u power

imaju takve motive ,razlikujes heavy manowara i power hammera el to zato sto nemaju klavijature ili? ovo se ne odnosi na tebe kaniblae nego na druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je đavo, ljudi? Nisu oni power, već najčistiji heavy. Ja neću nikog da vređam, ali argumentovano govoreći, "Renegade" je ubi' Bože dosadan. Smorčina, previše ispeglan, bez dovoljno energije.

"Glory To The Brave" je pravi HammerFall, "The Dragon Lies Bleeding" je pravi HammerFall!!!!!!!!!!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: Tachno tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je ispodprosecane.Iako se ne slazem sa vama glede "Renegade".Meni je to dobar album (mozda zato sto i nisam neki ljubitelj ovog benda".

 

kad bi mi rekli sta to tolkno ne valja rengadeu ,ako imaju tri psota pa imaju na svkaom alubu ,ne sviraju oni komercijalno nego za vreme renegadea svi su culi za hammer dok smo mi slusali prva dva albuma niko nije znao za njih mozda zbog toga ste u tom tirpu ali renegade je odlican album,ja ipak neznam bendove tipa pegazuz hammer stavljam u power

imaju takve motive ,razlikujes heavy manowara i power hammera el to zato sto nemaju klavijature ili? ovo se ne odnosi na tebe kaniblae nego na druge

 

Postedi nas muka,i nemoj vise postovati.Nije to za nepismene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je ispodprosecane.Iako se ne slazem sa vama glede "Renegade".Meni je to dobar album (mozda zato sto i nisam neki ljubitelj ovog benda".

 

kad bi mi rekli sta to tolkno ne valja rengadeu ,ako imaju tri psota pa imaju na svkaom alubu ,ne sviraju oni komercijalno nego za vreme renegadea svi su culi za hammer dok smo mi slusali prva dva albuma niko nije znao za njih mozda zbog toga ste u tom tirpu ali renegade je odlican album,ja ipak neznam bendove tipa pegazuz hammer stavljam u power

imaju takve motive ,razlikujes heavy manowara i power hammera el to zato sto nemaju klavijature ili? ovo se ne odnosi na tebe kaniblae nego na druge

 

Postedi nas muka,i nemoj vise postovati.Nije to za nepismene.

 

ostavite ga više na miru. nije on kriv što je nepismen, kriv je obrazovni sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lik iz Sankepit časopisa kad je pisao recenziju novog albuma rekao je da uopšte nije loš, ali da Kans nije metal pevač sa mudima, niti će to ikad biti. Moram da se složim sa čovekom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da Kans nije metal pevač sa mudima, niti će to ikad biti. Moram da se složim sa čovekom.

 

moram se i ja sloziti. nije on los pjevac opcenito, ali jednostavno nema dosta jaki glas. zadnji album je... katastrofa. riffovi dosadni do besvijesti, vokal koji bi bolje pristajao pop pjesmicama, meni se cini ga od glory to the brave ne znaju sto bi napravili pa lagano recikliraju stare stvari, malo iz izmijene i eto novi album. to im se negdje moralo osvetiti... nemoze se vjecno zivjeti na staroj slavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...