Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

  • 1 month later...

Heh trebalo bi da dobijem i ostale albume...

 

Inache sam samo malo navratio da balavim , posto upravo to slusam ... Po ko zna koji put zaredom :mrgreen:

 

 

Eto dokaza da se i od onog beznadeznog slovenskog folka (kako sam mislio raqnije) moze napraviti dobra metalchuga.... A ne ono sto nama stalno predstavljaju kao "izvornu" muziku...

 

I ne smeta ШЧЋЖЂЧШПЂЧЋШЧЋЧШЖЋЧ :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Now Playing : Небесное серебро Перуна

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neverovatno,potpuno neverovatno!

Nechrist je jedan od najboljih/najgenijalnijih/najludjih(u pozitivnom smislu) albuma koji sam ikada cuo!Pri prvom slusanju sam ostao bez reci,a sada ga i ne vadim iz plejera(figurativno).

Goat Horns je takodje izvanredan album,mada me nije odmah odusevio kao Nechrist.

Hvala jos jednom kanibale.

E i jos nesto:zivite u zabludi!Previse vezujete N.M. i NSBM.Ja nigde nisam ,sem na ovom forumu,procitao da su oni NS blekeri.Procitao sam samo izjave koje se vezuju za Nechrist album kao:"Despite their moronic politics,this album is fantastic..."itd.Cak i na sajtu www.nsbm.org njih niko ne pominje.Mada mozda vlada takvo mislenje o bendu zbog raznoraznih projekata clanova grupe sa uticajnim NS blekerima iz Evrope(Poljske).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]znate li za josh neki bend koji je slichan njima?

 

Probaj češki Adultery.

 

Ravendark pođi samo na paganfront pa ćeš vidjeti da ipak nisu tako zlatni :mrgreen: Mislim meni je ok, ali ti samo vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam im na sajtu(www.thepaganfront.com/oriana/nm) i zakljucio nekoliko stvari:

1) Clanovi benda su debili,IQ im je verovatno 30

2)Njihova glupost ih ne sprecava da stvaraju neverovatnu i neponovljivu muziku

3)Rekao bih da poziraju sa nacizmom,jer su se odjednom pretvorili u "arijevski" black bend,da su iskreni nacisti propagirali bi takve ideje od pocetka svoje karijere

4)Trebalo bi ispitati koliko su iskreni svi ti NS blekeri,posebno onu poljsku gomilu jer ili su poljaci fasisticki narod ili se svaki black bend odlucuje za nacizam pod uticajem kultnih bendova kao sto su Graveland,Infernum...

5)Pohvalio bih to sto je na sajtu stavljeno dosta recenija za "NeChrist" album koje pljuju njihovu ideologiju,a muziku "dizu u nebesa".Drago mi je da se dosta kriticara slaze sa mnom u vidu ovog benda

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ne bih ja rekao da oni samo poziraju sa NS-om. Koliko ja znam oni su jako ozbiljni u vezi toga. Mislim da su clanovi Blood & Honour Ukrajna, a provereno znam da su svirali na dosta njihovih svetkovina. U svakom slucaju niti su pozeri niti su debili, nego pravi ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E koliko god da se meni svidjala ova polemika, mislim da bismo ipak trebali da prichamo o Nokturnal Mortum-u, pa zato ajde lepo nazad na diskusiju o njima. Imam jedno pitanje: u pesmi "Nebesnoe Srebro Peruna", da li su ono dvojnice shto se chuje na pochetku pesme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

1. The Funeral Wind Born In Oriana

2. Night Before The Fight

3. Black Raven

4. The Call Of Aryan Spirit

5. The Child Of Swamps And Full Moon

6. Death Damnation

7. In The Fire Of The Wooden churches

8. jesus' blood

9. Nechrist: The Dance Of Swords

10. Perun's Celestial Silver

 

Pesme napisane italic fazonom su prevodi sa ruskog.

http://www.thepaganfront.com/oriana/nm/#

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da, ovaj je bend jedan od onih koji jos uvek imaju sta reci novim ostvarenjima. Ukoliko neko zeli znati kako zvuci njihov najnoviji "Weltanschauung" neka pita slobodno. "Goat Horns" je u isto vreme, po mom misljenju, nesto neponovljivo. 'Aj Slava im.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. Lunar poetry

2. Goat horns

3. To the gates of blasphemous fire

4. NeChrist

 

to bi trebala da bude diskografija NM??? mislim da si ponesto propustio.. a to me vrijeda, jer su meni kao true nsbm metalki NM jedan od najdrazih nsbm metal bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...