Jump to content

American Head Charge


dr NIK@

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

joj. predugo se ne prica o ovom bendu. The Feeding je izasao i na osnovu 1i1/2 preslusavanja cini mi se da je veooma dobar album. Spot za pesmu Loyalty takodje je odlican, zadrzali su taj vizualni bolesno manijacki/zli mamojebaci fazon.. icon_smile.gif

 

paaaa jel slusao jos neko?

 

 

 

 

bilo ko?

 

 

 

ahc icon_rockdevil.gif ura!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobar je Feeding...ima bas OK pesama.... nista konkretno nisu pokvarili, samo mi jedino para usi sto su u dve razlicite pesme ubacili potpuno isti rif....ali potpuno isti.... jedna pesma je loyalty, a drugu ko ima prilike nek provali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dobar je Feeding...ima bas OK pesama.... nista konkretno nisu pokvarili, samo mi jedino para usi sto su u dve razlicite pesme ubacili potpuno isti rif....ali potpuno isti.... jedna pesma je loyalty, a drugu ko ima prilike nek provali...

aha nasao sam - druga je Erratic. samo sto nije bas isti riff al je slican.... mada u Erratic ima ona druga gitara koja svira one visoke tonove preko i baca ovu ritam gitaru u 10-i plan....

al obe su dojaja pesme icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ma da, lik se skido sa alkohola 2 godine i na klinici gde se i upozno sa gitaristom Brianom Ottosonom. Njih dvojica pišu 90% pesama, tj pisali pošto je Brian usled razbijanja od alkohola i cepanja nekih lekova za grlo umro u bekstejdžu pre mesec-dva.

Navodno nastavljaju sa bendom, videćemo, videćemo.

 

A jeste li gledali spotove? Do jaja su!!

 

Cheers... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su oni teshki, iako su jako inteligentni

 

ima par pesama koje non stop slusam i bas mi leze a sve ostale su mi previse uvrnute i filozofske

 

tih par su: Just So You Know, A Violent Reaction, All Wrapped Up, Loyalty, Pledge Alegiance i jos jedna-dve sa prvog albuma

 

ovo ostalo mi teshko za slusanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su oni teshki, iako su jako inteligentni

 

ima par pesama koje non stop slusam i bas mi leze a sve ostale su mi previse uvrnute i filozofske

 

tih par su: Just So You Know, A Violent Reaction, All Wrapped Up, Loyalty, Pledge Alegiance i jos jedna-dve sa prvog albuma

 

ovo ostalo mi teshko za slusanje

To da!

 

Ima istine u tome što si napiso...

 

Cheers...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Imam samo 2 albuma od njih: Trepanation i The Feeding + jedan spot. Novi album mi se cak i dosta dopada mada sam se blago zgrozila kad sam nešto cackala po njihovoj biografiji. Zapravo, likovi su na svojim prvim nastupima pucali iz pištolja na bini, bacali svinjske glave u publiku, iživljavali se i lomili instrumente koje nisu mogli ni pošteno da otplate tada, 3 clana su im bila na lecenju od droge dok je jedan završio i na psihijatriji zbog suicidalnog ponašanja (verovatno je hteo da se ubije). Kad na sve to dodam da im je oficijalni sajt prepun eksera i lekova na svakoj jebenoj stranici onda...jebiga.

U Just So You Know spotu su tako fini momci, mirni, a ispostavi se da su teški komani... Baš sam se razocarala u njih kao ljude mada mi se mjuza i dalje jako svidja icon_da.gif . Mada verovatno i ne postoji bend koji i dobro zvuci a i da su im clanovi prilicno normalni i ok likovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 clana su im bila na lecenju od droge dok je jedan završio i na psihijatriji zbog suicidalnog ponašanja (verovatno je hteo da se ubije).

pa to obicno znaci to icon_rolleyes.gif

 

U Just So You Know spotu su tako fini momci, mirni, a ispostavi se da su teški komani

 

pa u Just So You Know nose jebena odela i jebeno su zacesljani... pri kraju spota vec ne izgledaju kao fine deca, zar ne? sto opet nema veze sa drogiranjem... ali ako oni to vole neka im icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

02.13.2006» AHC

Drummer Christopher Emery was recently fired from American Head Charge onstage this past February 11th, with reasons being cited as "major irresponsibility", "decreased drumming ability" and "an inflated sense of entitlement".

 

Bassist/co-founder Mr. H. C. Banks III and singer/co-founder Martin Cock had this to say:

 

"It turns out Chris was thinking of leaving anyway, although we only just found out by his posting on our website. Before the show, I pulled our guitar tech into the hallway and said 'Mark my words. If he quits, he'll blame it on the bands drug use and his inability to deal with his own drug use.' Everyone knows our addiction history. Hell, it's part of our bio. And it's common knowledge we're no angels. But Chris was one of those guys that felt like he had to go to rehab every 9 months. We're no worse than when we met him. Drugs aren't the problem. The problem is that his brain and heart were no longer in it, his responsibility level became non-exsistant, and his playing became so drastically inconsistent that I had to fire him onstage at our last show of "The Feeding" touring cycle. I had made a sign in advance that said "I'M FIRED" and held it up to him halfway through the set when I got sick of how godawful his playing and professionalism were that night. It was embarassing and our fans didn't deserve it. He was a major factor in our pulling the last seven songs out of our set. It made me furious, and I'm glad we won't have to deal with it anymore."

 

Ovi se svađaju ko cigani icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...