Jump to content

Rotting Christ

• Please log in to reply
1277 replies to this topic

#1 Guest_Hellraiser666(gost)

Guest_Hellraiser666(gost)
  • Gosti

Posted 09 april 2003 - 19:54

Sta mislite o rotting christa? :twisted:                    

#2 postman

postman

Anonimus of Metal

• članovi
  • 379 posts

Posted 09 april 2003 - 20:09

Slusao samo Kronos i Triarchy Of Lost Lovers imogu vam reci da mi se " Kronos veoma dopao jer ima neku dozu progressive zvuka tako da sam reshio da nabavim jos ponesto od ovih Grka.Slushao sam ih ja jos pre pet-sest godina ali se ne secam detalja pa ne bih hteo da palamudim na prazno tako da je samo ovo novo slusanje relevantno ali znam da mi onda nesto nisu prijali jer ,pretpostavljam,nisu nesto odudarali od klasicnog black metal zvuka koji mi uzgred nikad nije bio najomiljeniji ,daleko od toga da se nije moglo naci nesto dobro i u takvom zanru muziciranja.                    
Barabe i primitivci !!!

#3 STARSHOOTER_SUPREME

STARSHOOTER_SUPREME

PROSVETLJENI ZEMLJORADNIK! OF METAL

• iskreni članovi
  • 7406 posts

Posted 09 april 2003 - 23:11

cito sam u metal maniaksima imam dva spota i stravaaaa suuuuu bre sviraju kvalitetno sta vise                    
www.myspace.com/formsculptor
~snimanje, editovanje, mixovanje, produkcija~
kontakt: sonic.incision [at] gmail [dot] com

#4 Aleara

Aleara

Anonimus of Metal

• članovi
  • 785 posts

Posted 13 april 2003 - 12:38

Nikad se necu dovoljno naslusati Sleep of the angels, Dark Poem i Triarchy of the lost lovers albuma...                    
Оста нам једино крв.
Ој.
Она је наш страшан понос.

#5 kojan

kojan

Anonimus of Metal

• članovi
  • 806 posts

Posted 13 april 2003 - 14:40

Nikad se necu dovoljno naslusati Sleep of the angels, Dark Poem i Triarchy of the lost lovers albuma...

To majstore!!!                    
However far away I will always love you
However long I stay I will always love you
Whatever words I say I will always love you
I will always love you

"When I come to Serbia I gonna be great rock musician" Steve Vai

#6 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 13 april 2003 - 22:34

Nikada se necu naslusati Satanas tedeum, Thy might contract, Non serviam, Triarchy of the lost lovers, A DEAD poem, Sleep of the angels, Khronos!!! Jos nisam slusao Genesis, ali se trudim da ga nabavim (original)!!!

To majstore!!!

Ovaj.... hm..... kako da kazem... master je zensko!!!                    
"Kada sam došla u austrijsku ambasadu da predam dokumenta za vizu, gospodja za šalterom me je odbila uz pitanje: ‚‚Zar zaista mislite da u EU možete ići sa platom od 400 evra?"

#7 All_Destroyer

All_Destroyer

Lord of Metal

• članovi
  • 1292 posts

Posted 13 april 2003 - 23:06

Dakle, Thy Mighty Contract, Triarchy i Non Serviam su mi neshto naj od melodic bm, Genesis je dobar album, Milane, ali ipak su meni barem 3 pomenuta bolja.                    
<i><b><!--sizeo:3--><span style="font-size:12pt;line-height:100%"><!--/sizeo--><!--fonto:Arial--><span style="font-family:Arial"><!--/fonto--><!--coloro:#000000--><span style="color:#000000"><!--/coloro-->...as I walk through the gateway

...To join the dead
...So let it bleed
...I walked undead
...Now I can see!!!

Necrophobic - Blinded by Light, Enlighted by Darkness<!--colorc--></span><!--/colorc--><!--fontc--></span><!--/fontc--><!--sizec--></span><!--/sizec--></b></i>

#8 Aleara

Aleara

Anonimus of Metal

• članovi
  • 785 posts

Posted 14 april 2003 - 09:54

[quote]Nikada se necu naslusati Satanas tedeum, Thy might contract, Non serviam, Triarchy of the lost lovers, A DEADDa, A dead poem, my mistake... A nabrojala sam samo ona tri albuma, jer samo njih od RC imam (i Khronos, ali ga ne volim nesto preterano). Inace, neverovatno je kako mogu sva tri albuma da opuste. Posebno Sleep of the angels, koji me uspava i to tako da u snu cujem muziku...magicno... A neobicno je da mi se svaka pesma sa ta tri albuma neverovatno dopada, i nijedna nije slicna drugoj.                    
Оста нам једино крв.
Ој.

#9 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 14 april 2003 - 16:20

[quote][quote]Nikada se necu naslusati Satanas tedeum, Thy might contract, Non serviam, Triarchy of the lost lovers, A DEAD

Neverovatno je to kako Triarchy of the lost lovers i Sleep of the angles mogu da opuste!!! Posebno da napomenem pjesme kao sto su A dynasty from the ice, Diastric alchemy, The first field of the battle, After datk I feel... u svakom slucaju FENOMENALNO!!! UNIKAT!!!                    
"Kada sam došla u austrijsku ambasadu da predam dokumenta za vizu, gospodja za šalterom me je odbila uz pitanje: ‚‚Zar zaista mislite da u EU možete ići sa platom od 400 evra?"

#10 Aleara

Aleara

Anonimus of Metal

• članovi
  • 785 posts

Posted 15 april 2003 - 15:36

Najgenijalnije pesme su Sleep The Sleep Of Angels (posebno kada sapuce Sleep the sleep of the angels), You my flesh (poludim kad cujem "they can't harm you, they are only clouds..."), neverovatni instrumental Ten miles high, After dark I feel, Thine is the kingdom, Ira incensus, One with the forest, Snowing still... Samo mi je krivo sto nigde nema texta za Thine is the kingdom, a jedino ga razumem kad kaze "for thine is the kingdom", pa samo mogu da nagadjam o cemu se radi u pesmi.                    
Оста нам једино крв.
Ој.

#11 MissionVao

MissionVao

Demon of Metal

• iskreni članovi
  • 12556 posts

Posted 04 juni 2003 - 22:11

potpuno se slazem za Sleep da je dobar. Mada nesto ne nailazim na podrsku u tome. Svi kazu da im je to najgori  :?  :?                    

#12 Baja Car

Baja Car

Master of Metal

• članovi
  • 1280 posts

Posted 04 juni 2003 - 22:23

TO KAZU TRAMVAJI KOJI VEZE S' MOZGOM NEMAJU!!!                    

#13 Aleara

Aleara

Anonimus of Metal

• članovi
  • 785 posts

Posted 05 juni 2003 - 09:36

Sleep je besmrtan album. Ko kaze da je album los, taj je napaljeni kreten koji nema sluha. Po svim estetskim merilima, album je savrsen.                    
Оста нам једино крв.
Ој.

#14 Predator

Predator

Master of Metal

• članovi
  • 1608 posts

Posted 17 juni 2003 - 00:39

Ok..."Sleep of Angels", "Triarchy of Lost Lovers" "Khronos 666" i "A Dead Poem" su chisto savrshenstvno kako u muzichkom tako i u tekstualnom vidu. Ljudi delju bash kako treba...mada ne bih rekao da je to death. Black ce biti pre...                    
Silent. Invisible. Invincible.

VAOKO U BRADAKPOD.

Kome je to shit...

#15 kasapin

kasapin

Master of Metal

• članovi
  • 1059 posts

Posted 23 juni 2003 - 23:08

inace bend mi se nesvidja... mislim ono sto sam cuo od njega - pesma - After Dark I Feel valjda (previse melodicno i ima back vokale, koje mrzim) :x

Edited by Frankenchrist, 30 april 2004 - 17:39.

Black Metal Night, svakog Cetvrtka od 20h - ulaz 100 din - SKC, living room
pogledajte flajer na:Flajer 666
OVE NEDELJE PROMOCIJA JELEN PIVA!!!

Destroy Your Life For Satan!

Anti-Norway!!!

#16 dark angel84

dark angel84

Anonimus of Metal

• članovi
  • 190 posts

Posted 04 oktobar 2003 - 20:39

hhe slazem se...inace imam Genesis, fenomenalan je... biggrin.gif                    

#17 Baal

Baal

Geek of Metal

• Kerberos
  • 12023 posts

Posted 05 oktobar 2003 - 11:37

Ja imam Khronos,Sleep Of The Angels i Thy Mighty Contract i stvarno su dobri!

Edited by Frankenchrist, 30 april 2004 - 17:44.

last.fm

View PostKRANG, on 24 januar 2006 - 01:38, said:

ti kraljica downloada?
pa ja skidam 16 post rock albuma dnevno.

ja sam kraljica downloada.

#18 Out Of Time

Out Of Time

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3181 posts

Posted 06 oktobar 2003 - 03:19

bio sam na weckenu-u...
rotting christ su uz vader odrzali najbolji gig...
a death nije moj prvi izbor... nije ni drugi ni treci kad vec prichamo...
jebeno su dobri, to je sushtina, a pevac mi je rekao da postoji mogucnost da dodju i odrze gig u bgu do kraja godine..

eto                    

#19 solicitor

solicitor

Penzioner Of Metal

• iskreni članovi
  • 4842 posts

Posted 06 oktobar 2003 - 07:16

Mene je DEAD POEM odushevio i raspametio, ali na snimku koji sam ja dobio svaka pesma je prekidala na 5oj sekundi i onda sam se jednom toliko iznervirao da sam ga obrisao sa harda i sad nikako da nadjem vremena da ga ponovo skinem od nekoga. Ostali su mnogo dobri, ali po meni , nista kao Dead Poem ... biggrin.gifa:                    

SOLICITOR'S RECREATIVE STUDIO

R.I.P. RNA

▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀ПАРТИЗАН▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒

#20 BoNi

BoNi

Anonimus of Metal

• članovi
  • 45 posts

Posted 06 oktobar 2003 - 15:09

Mighty Contract je zakon!                    

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )