Jump to content

Lacrimosa


cotoha

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazalost, imam samo dva matora albuma (Angst i Einsamkeit), ali tezim da nabavim ostatak (samo se pitam -kad i s cim?). Izuzetno mi se svidjaju, mada toliko potenciranje nemackog ume da poplasi, a posebno mene (tolerisem dve pesme po albumu na datom jeziku biggrin.gif ). Atmosfera je biggrin.gifa: biggrin.gifa: .

(ne znam sta mi je sa ovim smajlijima , nikad ih vise nisam ubacila nego u poslednjih par poruka???)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga zanima ,imam sve od Lacrimose ukljucujuci i najnoviji - "Echos" a to znaci 2 puna Mp3-ja sa sve tekstovima i slikama.150 keka po komadu ali bih ja vise voleo trampu za neshto . Inace,godinama su mi bili jedan od najomiljenijih bendova ali mi se ukus poprilicno promenio u zadnjih nekoliko hiljada dana pa ih sve manje slusham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E! Zar ova tema vec ne postoji? Ili sam se nesto istripovao?

Svejedno- nekad sam bas voleo da ih slusam. I sada volim, ali manje... Tezim nekim drugim stvarima, a Lacrimosu slusam kada sam u crnom raspolozenju, sto je, je li, i logicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Била је, али на готик.. форуму, али је вероватно избрисана.

 

Што се тиче модератора. Немају појма, када се на два слична форума јави иста тема. Треба и на то да обрате пажњу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opet Lacrimosa?Zashto li brishu stare teme dovoljno je da promene ili preformulishu forum.Elem ,volim ja njih i neko vreme sam bila ubedjena da ih jedina slusham u gradu a onda sam videla koliko njihovih albuma moze da se nadje pa zakjuchih da ih ne nabavljaju samo zbog mene :) .Ne slusham ih kad sam u bedaku ,vec kad mi treba malo klasike ali ne totalne nego s malo gitara.Nikad nisam sekla vene za njima ali ih volim prilichno jer imaju neshto od starog gothica ,imaju tu atmosferu i dozu kicha .Imam per njihovih albuma sad me mrzi da pishem koje ,u principu imam skoro celu njihovu discografiju jer im se pesme ponavlaju po 2-3 puta.....obratite paznju na njihove textove , prilichno su dobri...ima par pesama koje me stvarno bacaju u down i uz koje chashe lomim :) ...Seele in Not ,Aleine zu zweit ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo neke strava stvari na kompilacijama raznim pa sam resio da pocnem da nabavljam albume. Onda sam zbog nedostatka love uzeo nasumice 3 komada , ne znajuci koji je bolji a koji loshiji. Uzeo sam Satura, Elodia i Inferno. Uvek ih slusam na gomili pa jos i ne znam sta je sa kog albuma, ali uleti dosta nekih elektronskih dosadnih i opsirnih pesama...zato taj mp3 disk vrlo retko stavljam u cd rom, a privremeno sam odustao i od nabavke ostalih albuma...mada...sad je situacija mnogo drugacija nego nekad...diskovi su jeftini, nabavio sam rezac a imam bogme i cime da se menjam smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

uf!!! mjuza se koji put i moze prozvakat ali ti tekstovi! na moju veliku zalost (bar u ovom slucaju) razumijem njemacki pa se svaki put zgrozim nad tim isforsiranim Weltschmerzom,elegijama za propustenom/izgubljenom ljubavi u kombinaciji sa sladunjavim clicheeima,ah moje srce vene tipa L'ame imortelle i pregrst slicnih njemackih bendica (cak diary of dreams),cujem da se u austriji i njemackoj takodjer masovno sprdaju iz njih,pjevacica bas nema neki vokal a pojava Tilo Wollfa iritirajuca je do bola... ok, Inferno je dost probavljiv albumcic,kako sam rekla moze ih se prozvakat dok mi ne dopadne pod ruku kakav remix a ni live snimke bas nisu dobrodosle...

ako tko zna njemacki mogu pejstati pjesmu koju su u njemackoj smislili doticnom bendu u cast,parodija na "Alles L

Share this post


Link to post
Share on other sites

super su oni, stvarno im pesme imaju super atmosferu, a i taj nemacki se nekako kod njih dobro uklopio u sve to

samo je steta sto nikada nisam preterano vladao tim jezikom pa ne mogu bas da iznosim neke komentare na racun tekstova

mozda ih zato nikada i nisam bas previse slusao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...