Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

Gde ste bre metalci.Pratim ovaj forum vec neko vreme i ova prica o Helleru,podstakla me je da vam se obratim.

Moje ime je zoran,ali sam poznatiji kao Deda.Stariji forumasi sigyrno me poznaju.

Tih davnih85-86 imao sam tu čast da sviram,zaista u prvom thrash bendu na ovim balkanskim prostorima Helleru.

Atila,Miler,Kole(rapid force)i moja malenkost.U tom periodu pevali smo na engleskom,a od svirki izdvojio bih prvi nastup na hitu nedelje,kao i hm festival u bgd-u(legija-zagreb,crna udovica-dubrovnik,ruska zima-bgd i heller bgd.

86g.Atila i ja smo morali u jna(ha,haha),te su Atilu otpustili iz vojske posle mesec dana,a ja ostah do kraja.To je bio i moj kraj u Helleru,jer su našli zamenu-Čvoru.Posle je Koleta zamenio Dane,a za pevača je došao Žmegi.

Sem Koleta sa kojim sam i dan danas ostao dobar prijatelj,ostale retko kad viđam,većina ih je oženjeno i imaju decu.Da li će se skupiti opet,teško,mada kad ih budem video preneću im vaša interesovanja za njihov kambek.

O svim događanjima vezano za Heller,i ne samo za njih,već celokupnom dešavanju i životu metalaca osamdesetih i devetesetih,mogao bih da vam pričam danima,ali dobro,svremena na vreme napisaću ponešto!

Sve vas pozdravlja Deda!

p.s.još imam dugu kosu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма нереално је очекивати поновно окупљање,заборавите на то,упознат сам с тим веома добро,знам Салета (Mullera),а и разлог није никаква нетрпељивост према Атили и неки спорови око реиздања албума,као што се причало.

 

user posted image

 

Сале ''немојдатиувалимбургијудатесклапају3дананаWMA'' и моја маленкост

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gde ste bre metalci.Pratim ovaj forum vec neko vreme i ova prica o Helleru,podstakla me je da vam se obratim.

Moje ime je zoran,ali sam poznatiji kao Deda.Stariji forumasi sigyrno me poznaju.

Tih davnih85-86 imao sam tu čast da sviram,zaista u prvom thrash bendu na ovim balkanskim prostorima Helleru.

Atila,Miler,Kole(rapid force)i moja malenkost.U tom periodu pevali smo na engleskom,a od svirki izdvojio bih prvi nastup na hitu nedelje,kao i hm festival u bgd-u(legija-zagreb,crna udovica-dubrovnik,ruska zima-bgd i heller bgd.

86g.Atila i ja smo morali u jna(ha,haha),te su Atilu otpustili iz vojske posle mesec dana,a ja ostah do kraja.To je bio i moj kraj u Helleru,jer su našli zamenu-Čvoru.Posle je Koleta zamenio Dane,a za pevača je došao Žmegi.

Sem Koleta sa kojim sam i dan danas ostao dobar prijatelj,ostale retko kad viđam,većina ih je oženjeno i imaju decu.Da li će se skupiti opet,teško,mada kad ih budem video preneću im vaša interesovanja za njihov kambek.

O svim događanjima vezano za Heller,i ne samo za njih,već celokupnom dešavanju i životu metalaca osamdesetih i devetesetih,mogao bih da vam pričam danima,ali dobro,svremena na vreme napisaću ponešto!

Sve vas pozdravlja Deda!

p.s.još imam dugu kosu

Veliki pozdrav deda i poštovanje pivopije.gif

 

Spomenuo si hellerov nastup na hitu nedelje u domu omladine bili su tu i dr steel iz Rijeke i još neki bendovi.Ja i moji ortaci smo otišli iz vojvodine u BG tog jebenog zimskog dana samo zbog hellera još sećam jer sam posle koncerta se smrzavao na autobuskoj stanici. Ubijatično i jedan mali nastup tog kultnog benda kojeg pamtim i danas.

 

sećam se da te subote smo izabrali hit nedelje Ride the sky od helloween.

 

Razočarao sam se kada su otkazali nastup na YU metal attack festu u NS

jer su bili najavljeni to je već nekoliko godina kasnije.

 

Drzi se deda pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Danas sam blejao na jednom bosanskom metal forum i jedan li je tamo napisao da ima neke live snimke dok je jos Atila bio vokal i neki demo na cijem se pocetku cuje "Demo snimak grupe Heller".

Da li neko ima mozda te snimke?

Imam jedan demo sa 4 pesme.. Destiny, trash,H.W.I.B (Holy war is bull shit), i RR

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Heller rulz!

Zaista jedan od najboljih(ako ne i najbolji) metal bend sa ovih prostora! Jebali su kevu...

Ponovno okupljanje ovog benda bi bilo... L.U.D.I.L.O.!

Inace upoznao sam neke lude Bugare na gitarijadi koji se loze na Heller ko blesavi, kazu da ih tamo dosta ljudi slusa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...