Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

Hmmm ovo nemam evo sta ja imam (ako je to tacno tagovano)

 

heller2.jpg

 

heller1.jpg

 

Ladno likovi iz Hellera dolaze na temu :rockdevil:

 

KRV TECE U POTOCIMA!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

Jeste tacno je tagovano to sto imas su snimci iz 88 e godine a ovo je iz 89

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste tacno je tagovano to sto imas su snimci iz 88 e godine a ovo je iz 89

 

Extra,onda da podelim to.Nadam se da clanovi Hellera nece imati nista protiv :rockdevil:

 

http://rapidshare.com/files/81044317/Helle...de_1988_-_1.rar

 

http://rapidshare.com/files/81053334/Helle...de_1988_-_2.rar

 

Da zanima me jos nesto.Da li bi mogli da dobijemo tekstove ovih pesama koje su na engleskom (ukljucujuci dead or alive) i Inkvizicije (nije mi jasan onaj deo posle "krv tece u potocima").Hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драги моји,ево једна ретро-слика,са поставом Heller-a из 1986 год.

Тек да знате ,ко је први пржио у Србији :da:

 

Моја маленкост,Коле,Милер,Атила

 

DSC00138.jpg

 

Tad smo se negde i upoznali, na Olimpu. Doduse, ja bi rek'o godinu-dve kasnije mozda. Kad bese jebeni Olimp? Kole i Jaksa me isprozivase da svratim, to mora da je bilo '87-'88? Vrag bi ga znao.

 

 

Uzgred, to si ti Cvoro? Posto nisi Atila, nisi Kole, nisi Dane, nisi Beli a nisi ni Zmegi. Mada mi sad pomalo licis na Zmegija or pre jedno 7-8 godina (sa Jaksine svadbe). Matori, pozdravi ekipu, will ya?

 

 

Inace, znamo, ko je prvi przio bilo kak'u varijantu u Srbiji, jel'da. Heller, you betcha mama.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Tad smo se negde i upoznali, na Olimpu. Doduse, ja bi rek'o godinu-dve kasnije mozda. Kad bese jebeni Olimp? Kole i Jaksa me isprozivase da svratim, to mora da je bilo '87-'88? Vrag bi ga znao.

 

 

Uzgred, to si ti Cvoro? Posto nisi Atila, nisi Kole, nisi Dane, nisi Beli a nisi ni Zmegi. Mada mi sad pomalo licis na Zmegija or pre jedno 7-8 godina (sa Jaksine svadbe). Matori, pozdravi ekipu, will ya?

 

 

Inace, znamo, ko je prvi przio bilo kak'u varijantu u Srbiji, jel'da. Heller, you betcha mama.

 

Поздрав Џајо !

Нисам Чвора,он је дошао после мене.

Требало би да ме знаш,ја сам познатији под надимком "Деда",и углавном сам се дружио са Колетом,а и са Јакшом,а виђали смо се по свиркама,клубовима...

Искрен да будем,не виђам више никог,сем Колета,ваљда зато што смо једини неожењени :lol:

Сво остали су породични људи(нисам сигуран за милера),дакле жена-деца !

Падало ми је на памет,да их окупим,онако уз пићенце,па да им предложим да се направи нека свирка...мада ми се чини да су они више dead nego alive ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine koliko god Heller zvucao prosto i praistorijski u odnosu na danasnje produkcije i "komplikacije",oni su prvi svirali nesto zesce or hard rock-a na nasim prostorima tako da ako si ti od novije generacije ne mozes to ni da shvatis.Ljudi dzabe mu objasnjavati,IGNORE! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine koliko god Heller zvucao prosto i praistorijski u odnosu na danasnje produkcije i "komplikacije",oni su prvi svirali nesto zesce or hard rock-a na nasim prostorima tako da ako si ti od novije generacije ne mozes to ni da shvatis.Ljudi dzabe mu objasnjavati,IGNORE! :angry:

Zapravo prvi koji su poceli da sviraju nesto zesce su "Gordi" na zadnja dva albuma "Pakleni Trio" iz 1981. i "Kraljica Smrti" iz 1982. godine.

Prvi koji su poceli da sviraju thrash kod nas(mislim na SFRJ) su "Heller" i "Evil Blood".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поздрав Џајо !

 

Deda, kako da se ne secam. Malo su mi datumi fazno pomereni. Ja sta kog spomenem, meni svi kao, pa to nije bre bilo tada, budalo. More je tu alkohola proteklo. Koleta nikako da savatam na mailu pa nesto kao preko myspace-a ono ja njima (Rapidforce) a oni to razduze dalje. Mali Vlada mi slao slike sa Jaksine svadbe i sire. I tako, spotaknem se neki put na neku vest. Ne mogu da verujem da ne mozete da sednete zajedno, koliko god vas ima. I Peca Mrmot i Malisha. Sto kazes ti, стара гарда.

 

Bedak :mrtav:.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...