Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

:bigblue:

 

Просто не верујем шта сам све прочитао на последњих пар страна

 

Buraz kontam ja sta ti hoces da kazes,znam da si veliki fan HELLERA al ovo sad je stvarno smejurija.I ja se i dan danas kunem u taj album i to je neprevazidjeno!Al je smesno i jadno i licemerno pokusavati da probudis nesto iz stare slave.PLAY CLASSICS? NO.....

Znaci voleo bih da su izasli sa nekim novim materijalom ako su vec hteli neki reunion pa da cujemo na sta to lici.Ovo je sad smece nazalost i samo su pokvarili utisak na ceo kvlt koji su ostavili iza sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram bas ovaj iznenadni hejt prema Helleru na osnovu jedne nove pjesme, jednog intervjua i jednog Atilinog demo snimka, koji nije ni potpisan kao Heller.

Zasto ovog pljuvanja nije bilo nakon njihovog koncerta u Bozidarcu u januaru 2014? Meni je na tom koncertu bilo super. Od benda koji se aktivirao nakon 20 godina nisam nista ocekivao, a oni su to vece rasturili. Imali su i koncert u januaru ove godine na kojem nisam bio, ali ljudi pricaju da je bend takodje bio ekstra na bini, iako je bilo neuporedivo manje ljudi nego 2014.

 

Sto se tice starih snimaka i Hellera i Bombardera, to jeste realno smece ako se gleda produkcija, ali u to vrijeme za takvu muziku nije moglo bolje. Mislim, u teoriji je moglo, ali u praksi nije.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ako ćemo bez pošalice,Hellerov prvi album nije odmako puno od demoa.poslušajte malo pašljivije taj kultni prvenac (ljubi ga majka,a nije boba).nedovršeni tekstovi,muzika ko bager u defektu.pa ona pesma dead or alive.kolko je tu lupetanja.pa ona pesma inferno,kad ćovek ćita tekst,dođe do zakljućka da pevaju o borbi kerova.demonska devojka,haha. al to je možda donekle ondak pilo vodu jer je zvućalo brzo i kao ekstremno.al dajmo ljudi,smešno je.

 

 

 

u odnosu na ns scenu u to vreme,recimo naprimerice,annathema je za njih bila dream theatar thrasha.jes da su imali kao neku veću podršku od polzovića i zaležinu,ali realno.mnogo je to profiniji bilo upakovano.ritam nereda u ono vreme,breaking, par godina posle hellera.remek delo,iako su muzićki drugaćiji,a i tekstualno.

 

po mene beograd se tek malo budi kad je krenuo neki hc crossover talas,znaći definite ćoiz koji su kao oćevi hc-a a opet,imaš demo hc,pa prvenac eksperimental hc,polu dark fazon,pa ćist crossover i raspadnu se.

 

ondak,nisu iz beograda,nego iz smederevoa,oni...brankovići...odrasteš na alisi, zeljetu lipovaći i pržiš se kao,sviraš death metal,sajkoparadox kao nešto,a ono...kad se i sami smorili što tu ne mere da se inkorporira ćipi osvajać fazon,igor divlji kesten,ajmo alogiu da napravimo,alogija kao progresiva,a instrumenti vrište,'di si ceco da radimo dujet'

 

ase vratimo helleru.problem je što su se oni sjebali,kad su se reunionisali,poćeli su sa tim nekim hejtom po ovim web metal ćasopisima,kao niko nas nije hteo,pa ako ih niko tad nije teo,kad su bili mladi i ludi.koj će ih sad,a da nekašemo da zvuće stagnirato,nategnuto.vidi se da se nije sviralo godinama.i oćekuju sad neki fitbek od publike na odma.ako nema odma e ondak idu logikom ''svi ste pićke,pušite ga',i naravno,ljudi udarili kontru 'pušite ga i vi''. jebaga,natripovali se matori,a da im daš turneju,raspali bi se posle 2 svirke.

 

heller je po mene,trebo da ostane klasika jednog vremena,jedne zemlje,kakvi god bili,smešni il nedovršeni,al opet klasika svog doba.a ne da se sad prostituišu za šaćicu dvolitri,i da im se ljudi posmevaju.taćka kraj bre.

  • Upvote 10
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram bas ovaj iznenadni hejt prema Helleru na osnovu jedne nove pjesme, jednog intervjua i jednog Atilinog demo snimka, koji nije ni potpisan kao Heller.

Zasto ovog pljuvanja nije bilo nakon njihovog koncerta u Bozidarcu u januaru 2014? Meni je na tom koncertu bilo super. Od benda koji se aktivirao nakon 20 godina nisam nista ocekivao, a oni su to vece rasturili. Imali su i koncert u januaru ove godine na kojem nisam bio, ali ljudi pricaju da je bend takodje bio ekstra na bini, iako je bilo neuporedivo manje ljudi nego 2014.

 

Sto se tice starih snimaka i Hellera i Bombardera, to jeste realno smece ako se gleda produkcija, ali u to vrijeme za takvu muziku nije moglo bolje. Mislim, u teoriji je moglo, ali u praksi nije.

 

To nije pljuvanje, to nije hejt...to je iznosenje misljenja. Dobro, ja nekada preteram i dodjem pijan pa lupetam gluposti. Ali ih oduvek smatram smecarskim osmorazrednim bendovima. I reci ti meni,negativan stav mozemo iznositi za strane bendove a za domace ne mozemo? Zasto? Heller i Bombarder su oduvek bili losi bendovi sa losom muzikom...ok, jesu kult, jer su bili prvi koji su na ovim prostorima svirali tako nesto. Ajde, imaju kultni status. Ali realno, to su losi bendovi. I ja ne pricam samo o produkciji, o tome se ne treba ni pricati. Ja pricam o kvalitetu pesama. I ponavljam, 90% danasnjih domacih bendova su primarijusi doktori magistri za Heller i Bombarder.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si slep

 

Možemo se upoznati,ja ću biti na pristima i kenibalu sigurno,povedi svog pajtosa" klošara" i ovog deda mraza, pa imate dve mogućnosti, da lepo kažete izvini čika Deda,nismo znali da si ti u pitanju,donesete pivo i to je to. Ako hoćete da se kurčite,onda možemo i drugačije,nešto u fazonu kenibalovih pesma... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

i ja gledam wtf

bilo mi nerealno da sam to izmislila jbg

 

e,ne glumi mi sine sad elenu trojsku.kao ti izmislila,zapoćela...

sve zapoćelo ranih osamdesetih

a ondak je deda zapretio kenjibalima...

mogu misliti kojim pesmama,mogu samo misliti!

 

inaće,lita ford ekstra izgleda i danas.

 

 

stay tjuned,ćekamo da ćlanovi hellera otvore profile na yumu.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

tako je.al sumnjam da će ti trut to dozvolite.

znaš...al nemo niko da kažeš,pa posle da kažeš da sam ti ja reko...

on se loži na tebe.

 

trut se oseća na stvarnos.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj što su klošari sami po sebi, nego što izrodiše generacije klošara kojih ne možemo da se ratosiljamo

kancer

Moja reakcija je pre svega bila izazvana ovom izjavom.

Ne znam,da li ste upoznati,ali i moja malenkost je svirala u toj nekoj prvoj postavi Hellera.

Verovatno bi većina od vas reagovala slično,ako ne i gore, ja lično mogu progutati te klinačke prozivke i podjebavanja na račun benda, ali prosto kad hoćeš nečiju ličnost da diskredituješ i poniziš na takav način,onda ti padne mrak na oči...

Dakle, pored toga što sam sujetan i old tajmer metalac,možda je bilo previše da očekujem bar malo poštovanja, ali prozivke ovakve vrste,su ispod svakog nivoa...

 

Za kraj,ne bih da budem patetičan,ali slušati u ovo vreme u ovoj zemlji hevi,rok,ili kakav drugi andergraund je privilegija i čast,i sad ako treba i mi između da se pokoljemo,onda je stvarno sve otišlo u qrac...

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Moja reakcija je pre svega bila izazvana ovom izjavom.

Ne znam,da li ste upoznati,ali i moja malenkost je svirala u toj nekoj prvoj postavi Hellera.

Verovatno bi većina od vas reagovala slično,ako ne i gore, ja lično mogu progutati te klinačke prozivke i podjebavanja na račun benda, ali prosto kad hoćeš nečiju ličnost da diskredituješ i poniziš na takav način,onda ti padne mrak na oči...

Dakle, pored toga što sam sujetan i old tajmer metalac,možda je bilo previše da očekujem bar malo poštovanja, ali prozivke ovakve vrste,su ispod svakog nivoa...

 

Za kraj,ne bih da budem patetičan,ali slušati u ovo vreme u ovoj zemlji hevi,rok,ili kakav drugi andergraund je privilegija i čast,i sad ako treba i mi između da se pokoljemo,onda je stvarno sve otišlo u qrac...

 

tu si tico!

ti jes sviro,al to je bilo pre prvog albuma.sviro i kole,pa napravio rapid force sa doktorom,a doktor pevo ko da ga snimaju dok se tusira.

 

danas,*/- 10-15 generacijo,i nije neka privilegija ovde slušati rock metal itd.jer ga svaka budala svira nešto.pa pogledaj forum,pola klinaca se zajebava po forumu,nešto drvi po raćunarima kao prave muziku...svirke,većina se svodi na neke tribjute.

meni neki klinac kaže, osmi dan do jaja bend.ja ga gledam i oteram u pićku materinu,pa preću slušati grivu nego to.iako je i griva govno,ali manje zlo nego ovo danas.

 

u srbiji,ozbiljnih bendova nema ni 10,da kaže ćovek,e to je band,u svakom pogledu.kao što sam reko pre,danas,pola bendova se raspadne kad pojedini ćlanovi završe škole.nekad,jes da je bilo ispada,al bar je svaki bend snimio na kaseti,disku,i to je cirkulisalo,i pravile se svirke.danas mi furne klinac mp3 preko nekog megasuperupload i kao to je to.ćibe!!!

 

A i ko će ti se kolje,pre će nas da istrebe ko iz pićke,90% mentola sluša ove po prvoj grandu,pinku bn,kopernikus.what you think about that (prim.''im too sexy'')?

 

no,problem generacija iz 60ih generalno je što su svoju decama,rođenu tokom ludih 90ih i kriznih 2000ih,pustili niz ledinu,otrglo se kontroli,slušaju se grand metrogejseksualci,mozak fejsbuk,oći telefon,niko nema pojma šta se dešava oko njih...šivi žasu.da su generacije onih,koji su živeli uljuljkani u staroj jugi,bar 2% ućili današnje klince nekim suštinskim moralnim vrednostima,ne bi se gledalo ovoliko govana što po novinama,tvu,na ulici.sve neke sise,mediokriteti,danas sam ćuo,video, sutra-šta je to bilo...

 

tako je!svi smo mi metalheds ali je malo ko rasni Marko Hijetala

 

meni dosao racun za struju 27 000 i ja sad treba da se svadjam sa tamo nekim Lemijem oko nekog sranje metala

 

šta ti dećko radiš?brišeš i bulju strujom?iživljavanje?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

lovim ribu u Moravi na struju

 

Tvoja glava je puna

morbidnih misli,

za tobom lete gavrani,

Oblivljen krvlju

sa macem u ruci

ti boris se za imperiju zla

 

Daj neku anegdotu o Saletu Mileru.

 

Onaj peder s radija: SALE,KAD SI POĆO DA SVIRAŠ BUBNJEVE

 

sale: KAD SAM BIO JAKO MALI.PRVI BUBANJ,KUPIO SAM SA 16.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...