Jump to content

Poisonblack


doomed

Recommended Posts

Meni nije trazio nikakav password, ni drugima koji su skinuli sa otg linka, ali za svaki slucaj evo vam jos dva alternativna linka za skidanje:

 

 
http://rapidshare.de/files/26160428/Poison...espair-2006.rar


http://ifolder.ru/60371

 

@Mary Joe: sta ti tacno kaze kad pokusas da pustis album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo probam svaki link redom:

 

http://www.megaupload.com/?d=CSEI3NGK
http://www.megaupload.com/?d=CSEI3NGK

 

 

Fajlovi downloadovani sa ovih linkova zahtijevaju password.

 

http://rapidshare.de/files/26160428/Poison...espair-2006.rar

 

Ovaj link ne radi, pa mi je ostalo samo jos da probam ovaj link braCke Rusije, pri cemu je btw, veza bas spora.

 

Ako neko ima album, a koristi ADSL, mogao bi da to zapakuje bez sifre i uploaduje na megaupload da se ne cimamo vise. biggrin.gif Mislim, stvarno mi zao Sinstrela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Misljenja su razlicita (NARAVNO)....

Meni su na primer suuuuper...i volim sve pesme...drago mi je sto ville opet peva iako sam mislila da nece uraditi to posle raspada sentenced-a...

 

Sa novog albuma po mom misljenju dobre pesme su : RUSH, The Darkest Lie, Hollow be my name, Soul In Flames, Pain Become Me...hm to je otprilike to....mogla bih jos da dodam i Never Enough...mada su mi ove ostale bolje...

 

Uglavnom, onaj ko je cuo prvi album,a svidelo mu se, mislim da bi trebalo da cuje i ovaj....

 

Kako god...Sentenced je neuporedivo BOLJI !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Misljenja su razlicita (NARAVNO)....

Meni su na primer suuuuper...i volim sve pesme...drago mi je sto ville opet peva iako sam mislila da nece uraditi to posle raspada sentenced-a...

 

Sa novog albuma po mom misljenju dobre pesme su : RUSH, The Darkest Lie, Hollow be my name, Soul In Flames, Pain Become Me...hm to je otprilike to....mogla bih jos da dodam i Never Enough...mada su mi ove ostale bolje...

 

Uglavnom, onaj ko je cuo prvi album,a svidelo mu se, mislim da bi trebalo da cuje i ovaj....

 

Kako god...Sentenced je neuporedivo BOLJI !!!!!

 

Sentenced je naravno bolji jer ce tesko iko moci da zameni fenomenalni tandem Tenkula/Lopakka, Miika je pisao fenomenalnu muziku a Lopakka neverovatne tekstove. ja bih Villeu preporucio da ne zali para da angazuje ovu dvojicu da mu rade muziku i tekstove i tada ce Poisonblack biti extra bend.

 

Inace jedva cekam da cujem neke pesme os Lopakkinog novog benda "KYPCK", inace svi tekstovi su na Ruskom :opusteno:

 

I ljudi, skinite programcic eMule i preko njega mozete skinuti sve sto zelite, znaci oba albuma PB, jedan single, spotove i razne snimke, intervjue, a naravno i fenomenalni DVD od STCD...i da ne duzim dalje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Da, stvarno jadno zvuchi u poredjenju sa Sentenced...

:/

Previshe love metal elemenata za mene ... textovi svi isti...

Prochitao sam da sada rade nov album... sumnjam da tje me prijatno iznenaditi.

I Charon bi trebalo da izbaci svoj... End Of You isto.

Mada, sve je to smetje komercijalno :D.

Chini mi se da je zlatno doba ovog pravca zavrsheno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Super!

 

Meni je ipak malo zao sto je Poisonblack odmah nakon prvog albuma izgubio meksi zvuk i sa drugim albumom postao Sentenced II. Sa druge strane zao mi je sto su se Sentenced raspali pa mi je drago sto i dalje postoji slican zvuk. Ne'am pojma sta mi se vise dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super!

 

Meni je ipak malo zao sto je Poisonblack odmah nakon prvog albuma izgubio meksi zvuk i sa drugim albumom postao Sentenced II. Sa druge strane zao mi je sto su se Sentenced raspali pa mi je drago sto i dalje postoji slican zvuk. Ne'am pojma sta mi se vise dopada.

 

Pa i meni je zao, ono je ipak bio autentican zvuk, mada mi je drago sto je Ville opet preuzeo ulogu frontmena, steta da se takav glas i harizma ne iskoristi, a da se ne lazemo on je ipak ocajan gitarista.

 

Trecu album ce biti jos siroviji i vise heavy tako da ocekujmo mozda neki raniji Sentenced period.

 

Zao mi je sto sa Villeom nije bar Sami Lopakka da mu pravi fantasticne tekstove, ali opet nje to to bez Tenkule i njegove mjuze..... ne znam, ja nikad necu prezaliti raspad Sentenceda. Sad ce Miika i Vesa okupiti novi bend, Sami ima Kypck...... sad imamo nekoliko bendova ali ipak je Sentenced neprevazidjen

 

Inace sad imaju ugovor sa Gibson gitarama i vise ne sviraju ESP :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne znam, meni je Poisonblack stvarno sjajan.. a to shto od drugog albuma vishe lichi na Sentenced najvishe mozhemo zahvaliti tome shto je Ville uzeo da peva..

Jedva chekam da chujem taj treci album.. ova dva sam podrobno prostudirao :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni je Poisonblack stvarno sjajan.. a to shto od drugog albuma vishe lichi na Sentenced najvishe mozhemo zahvaliti tome shto je Ville uzeo da peva..

Jedva chekam da chujem taj treci album.. ova dva sam podrobno prostudirao :da:

 

Treci album ocekujemo uskoro da se pojavi i iz prve ruke imam informacije da ce biti najzesci od svih dosadasnjih, pravi heeavy album. I drago mi je sto je Ville opet uzeo da peva, mislim mozda je Juha Pekka kvalitetniji pevac, ali definitivno nije harizmaticniji od Villea. Meni je jedino zao sto nije ubacio jos jednu gitaru, to bi onda bih jos jebackiji zvuk ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda bi stvarno bili Sentenced.. :) :)

 

 

:D pa i to sto kazes ;)

 

Mada meni su ipak kostur Sentenceda Tenkula i Lopakka to jest jedan koji je pisao muziku a drugi tekstove, bez njih dvojice nema Sentenceda :(

 

Inace Miika i Vesa su najavili da ce napraviti neki novi bend, ali to je sad ipak tema za Sentenced ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebiga, pored toliko kvaliteta...mada vlada opsta zabluda da se od metala zaradjuje ne znam koja para. bandovi tipa kamelot i slicni, zivr krajnje pristojno. finci...pa jebes ga, recimo da nightwish zaradi stvarno dobru paru,i realno bodomi...dalje ne vidim ko bi mogao da digne kuce, bazene(ili saune) od muzike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...