Jump to content

Poisonblack


doomed

Recommended Posts

Da neko nema slucajno prvi i za sad jedini album Poisonblack? Cuo sam samo jednu pjesmu i vrh je. Ako neko zna koji link za jos koju pjesmu neka posalje. A ako neko ima cio album neka ga donese i ima 7 dana besplatno u Petrovcu (samo nocenje). Mislim da je ovo sansa koju ne smijete propusit. Vazi za 1 osobu.

I ovom prilikom bih ponovo pozvao sve metalke & metalce koji nemaju Poisonblack da ipak dodju u Petrovac. More ljubavi (i DoomeD) vas ceka. :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he Branislava, znao sam ja da ce ti se dopasti PoisonBlack... Dugujem ti neke diskove pa ako hoces tu je Diva Destruction drugi album koji mi je stigao i mozda uskoro i neke S. Commando koje si trazila. Plus ima gomila drugih novih stvari, biraj pa da snimamo smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

simpatičan album za poslušati... kombinacija goth rocka i metala, zvuči kao HIM :roll: doduše leihaiala i kompanija su dosta bolji muzičari i lično mi se više sviđaju nego svima-poznatog-goth-benda-sa-žgoljavim-sexy-pjevačem smile.gif da se samo manu tih komercijalnih voda, i biće super

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

2 januara u Budimpesti je svirka Moonspella kao i Passengera, Lacune Coil i POISONBLACK-a sve na istom koncertu te tako eto prilike i da se POSIONBLACK cuje live! Sorry lestate za prenos tvoje informacije umesto tebe :wink::mrgreen:

 

ja sam isto napisao i na temi o moonspellu i o lacuni... i to pre tebe tongue.gif

 

nego shta ono pishe na sajtu da trazhe pevacha :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za taj multi-koncert planiran za 2. januar cula od lestate-a. Malo mi sve to cudno, pogotovu sto je Jukka Pekka najavio odlazak iz benda i oni traze novog singer-a...tako da stvarno ne znam kako ce onda drzati koncert? A ne bih bas da tog novo pevaca cujem tamo prvi put i to live! Nekako sam se navikla na Jukka-in glas. A mislim da ce nam za to zadovoljstvo u Madjarskoj trebati visa, od novembra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 januara u Budimpesti je svirka Moonspella kao i Passengera, Lacune Coil i POISONBLACK-a sve na istom koncertu te tako eto prilike i da se POSIONBLACK cuje live! Sorry lestate za prenos tvoje informacije umesto tebe  :wink:  :mrgreen:

 

krvi cu ti se napiti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 januara u Budimpesti je svirka Moonspella kao i Passengera, Lacune Coil i POISONBLACK-a sve na istom koncertu te tako eto prilike i da se POSIONBLACK cuje live! Sorry lestate za prenos tvoje informacije umesto tebe :wink::mrgreen:

 

krvi cu ti se napiti!

 

Vampire Lestate biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...