Jump to content

Recommended Posts

odlican band oba albuma su savrsena....samo band koliko ja znam vise nije aktivan ...pevac Jay Gordon (koji je i glavni kreator njihove muzike) radi na nekom njegovom solo projektu koji se ocekuje vec duze vreme.....inace on je radio i remix linkin park-points of autority...sto i nije bas pohvalno mada remix uopste nije tako los ..za tu pesmu je i uradjen spot....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da vise nisu aktivni. Jebiga! Kompletna njihova pojava bas ostavlja utisak. Image im je fenomenalan,a? biggrin.gifa: Preporuke?!! Pa s obzirom da imaju samo dva albuma do sad ("Candyass" i "Vapor Transmission") pokusaj ih nabavit. Ja sam "Candyass" nabavio preko Butchera a "Vapor..." zamisli u IPS-u u Podgorici! Inace vrtjela su se 3 spota, Blue Monday i Stitches sa Cadyass i Fiction(Dreams in Digital) sa Vapor... Stvarno su jebeno dobri a kombinacije sa elektronikom cini mi se da samo podizu zestinu!

 

 

Guilty by design she's nothing more than fiction

She dreams in digital! - Fiction

 

Hey cLoWne a sto mislis o obradi Blue Monday?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orgy su u fazonu "industrial-fromage" kada nisu losi sto u Amirovoj grazi na Hoolywood-brdu sve to precizno sviraju pa snime. Oni su tipovi od 35+ godina(izuzev gitraste Rajana) ali furaju to "brain-dead-revolution", mislim da sledeci, treci album LP izlazi sledece godine.

 

P.S. Hej, Cosmic Star... znamo stihove od Foction... ne brinimo :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Da li neko slusa ove future-freakove? Odlicni su! Muzika ko da im je poranila jedno pedesetak godina! Imam oba albuma i bas su dobri. Doduse ima i tripova ali su ok! Obrada \"Blue Monday\" je fenomenalna, ne bi se ni New Order zastidjeli! Ajte ljudi!!!!

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

KOliko obrada New Ordera može da bude muzika koja je poranila 50 godina?

Mislim da si pomislio na njihov imidž biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 10 months later...

meni je cak mnogo zanimljivija od originala, ali dobro, kada se uzme dobra ideja treba biti debil pa ne uspeti napraviti jos bolju verziju...

inace gotivni su orgijashi ovaj zadnji album imam ali nikako da uzmem da ga preslusam, a od starijih mi je Dreams In Digital vrh (i spot je odlican)

 

a ko je rekao da imitiraju Mensona... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope...moja se zove Deftoner...ali ti si glup pa ne razlikujes oblike slova... ali boli te kurac... ne moze svako da bude glup kao ti...samo ti... icon_wink.gif

E,bre,gronki,pa nemoj biti toliko ogranicen...vazan je naziv teme...a,to je tvoje podrucje rada - orgijanje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...