Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Могу само да препоручим да га одслушате на слушалицама,

немате ни појма шта ћете све чути!

На слушалицама је далеко, далеко узбудљивији и природнији за слушање, покушајте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ordo ad chao...jebote.Pravi naziv,order to caos cisti.

Posle prvog slusanja nisam ni sam bio siguran sta me je snaslo,tek posle par sesija pocinjem da hvatam konce.Jedino sam osteio jednu - atmosferu crnila koja kulja iz jebenih zvucnika.Atilla je manijak,zao i poremecen covek - nista novo nisam rekao,ali mislim da je ovde prevazisao sebe,poslusati samo Deconsecrate...Hellhammer - usrao sam se samo kako covek pametno koristi cinele,a ostalo...Mada,ne znam puno o bubnjevima,ali i slepcu je jasno da je covek ingeniozan.Blasphemer - ne znam da li je on radio na muzici,pretpostavljam da jeste.Poremecene harmonije i rifovi,bez ikakve logike i pravila,ali tako jebeno dobro.Mayhem se priblizio DsO,Ondskaptu,SotM...Srezacu disk tako da nema pauze izmedju pesama,jer ovde nema sta da se izdvaja,ceo abum je jedan tok.

Album koji izaziva,trazi posvecivanje,slusanje...nisam ovo uopste ocekivao od Mayhem.

Neki ce pohvaliti album cisto jer je to Mayhem,neki jer ne mogu ni da razumeju sta se ovde desava,pa da ne ispadnu glupi.Ali,vec vidim ovo na vrhovima svih top lista 2007.

DMDS nije prevazidjen po meni,jer ne moze da se prevazidje nesto sto je osnova,obrazac i temelj zanra,ali ovo delo ponosno moze da stoji u diskografiji.Zanima me samo da li ce neki trOO feget da koristi sintagmu "Gayhem" posle slusanja ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi Mayhem blago receno, JEBE KEVU!!! :rockdevil: Album je fenomenalan. Sta reci?!?

Attila je uneo toliko mracnih vokalnih deonica da je to neopisivo... Gitare su haoticne a bubnjevi......... Sve u svemu najbolji Mayhem album posle "De Mysteriis..." Mada mi se cini da Attila peva bolesnije na ovom albumu nego na "De Mysteriis..." Veoma prijatno iznanadjenje.

Pored Marduka, ovaj album moram svrstati u najbolji album godine, videcemo sta ce nam jos ova 2007 doneti. Zeljno iscekujem Limbonis Art! :red:

 

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, зар би на овако савршеном албуму нешто могло бити случајно?

Нема теорије.

Треба га слушати на што ширем стереу (wide), мислим да би surround био идеално решење за овај албум.

Захтеван у сваком смислу.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi navode Mayhem kao svoj prvi bm bend koji su chuli i svi su naravno odushevljeni. Ja, iskreno govoreci, nisam nichim odushevljen. Svi albumi su im nekako prazni bilo chega shto ja volim u black metal muzici. Svakako, imali su impakt na tu scenu, i Euronymus je progurao dosta bendova, ali samo ga zbog toga postujem. Mayhem, za mene, nema nikakvu muzicku vrednost, sam za sebe.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...