Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

jbg. mayhem ima neku kultnost, mislim glupost ali duplerica u ckm-u o njima, naravno to nista ne znaci.... meni je dmds top 25 albuma svih vremena bem li ga ...

 

atila hellhammer necrobutcher bla bla...

 

videcemo....

 

cena karte bi max bila 1500, ako bude doslo dotle... videcemo ... razmisljali smo i da stavimo manje , ali ko zna kolko bi imalo efekta da je jos spustimo.

 

jebena je situacija sa koncertima, problema ima mnogo... cradle of filth sa sve munspelom i turikobasom prodali 550 karata... tako da otkud znam... mayhem ima neku kultnost i velicinu i ne znam ... sredine nema :)

 

videcu u naredna 2-3 dana da li ce biti koncerta ili ne .

 

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaca reklama, dobre predgrupe, i trebalo bi da prodje...

Ima dosta starijih fanova koji su sad prilicno izvan muzike, ne prate forume, posao, zena, deca....ali bi rado pogledali koncert...kada bi znali za njega na vreme.Tako da treba i do njih doci...znaci, jaca reklama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E onda vidi da ga bude Frubi!

 

Ja zaista mislim da ce veliki broj ljudi koji i ne slusaju aktivno Mayhem,ali slusaju ekstremnu muziku, doci na ovo. Isto tako, mislim da Mayhem moze privuci i stariju i mladju publiku...

I naravno, imajuci u vidu njihovu istoriju, nekoliko pametno proturenih clanaka u dnevne novine, moze podici hype oko koncerta i motivisati i one koji su digli ruke od Mayhema da ipak dodju, kao i one koji su samo nacelno upoznati sa scenom...

A i ti clanci bi povecali mogucnost da npr. Obraz i Kostunica pokusaju da zaustave kvarenje napredne srBske mladezi ratom i sodomijom :)

 

Govoreci u svoje ime, znam da dolazim sigurno sa jos najvjerovatnije 3 covjeka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote lebac , kako divna vest. Ja isto tipujem na 400 ljudi, svi koji danas postanu blekeri znaju za dva BM benda a to su Mayhem i Darkthrone, tako da bice sigurno dosta novajlija blekera, a i isto i onih koji cene ovaj bend vec duze vreme.

 

Frubi dovedi ako nisu skupi, nemoze ovo da omane. Super, ulepsali ste mi dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...