Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

4 hours ago, kuruz said:

aj ovo da ima mnogo boljih, to je subjektivno
ali koji su to silni bendovi uticajniji od njih u žanru?

tek se sa ovim da je samo DMDS vredan pomena ne slažem
 

Iste godine izaslo:

Gorgoroth - Pentagram

Darkthrone - Transilvanian

Marduk - Opus Nocturne

Burzum - Hvis

 

Gore navedeni bendovi, a posebno Marduk i dan danas sabija kakve albume izbacuje sto se ne moze reci za ostatak ekipe. 

I da, Whoredom Rife zakon. 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, HeLLsarma said:

To nije problem do albuma, nego do tebe. Jesi li ti skapirao da je svaki Mayhem album drugaciji?

Da problem je u meni što neću da gutam svakakvo sranje koje mi neki bend servira, zvao se on Mayhem, Metallica, Sepultura, Morbid Angel..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram i ja nazalost teska srca da kazem da mi je ovaj podbacaj, i evo vec drugi put za redom se dokazuje da Teloch ne moze da iznese bend te da je daleko od Blasphemera i rahmetli Euronimusa.

Ova trabunjanja da je najbolji od DMDS i slicno ne treba ni komentarisati, tu je bilo prejakih izdanja sa (sto je i najbitnije) vizijom, a ovo je samo jedan obican BM album sto Mayhem album nikako ne treba da bude. Cak ni  Atila ne zvuci pomereno kao obicno. Meni i prethodni bolji, on je bar imao hitove kao Psywar i Watchers, ovaj je samo gomiletina momenata koji su da kazes okayish at best ali kao celina... mora mnogo bolje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da su uhvatili taj hajp oko DMDS uzivo, mada mene ovo posle vise slusanja vise podseca na Chimeru nego na DMDS, a Chimera je svakako od Daemona kudikamo bolja i jaca. Ima dobrih pesama, ali nekako mi je vise bilo ekstra na pocetku, posle je nekako jenjavao osecaj i videlo se da nije bas to tako sjajno.

Dobar je, ali su uhvatili taj hajp oko DMDS i prodali pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ovo uporedio sa poslednjim Immortal albumom, na prvo slušanje mi je bilo kul i baš drago što su izbacili nešto novo, ali sa svakim novim obrtanjem sam sve više kapirao da je u piranju dosta mediokritetan materijal, da baš i nema neki replay value i da mi je zapravo dosadno. S tim što mi je taj poslednji Immortal bolji i zabavniji od ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...