Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Pa meni je taj Immortal bas zapravo odlican zbog by the book Immortal zvuk pristupa. Sve su to lepo uklopili.

I ovde ima dobrih pesama i dobrih rifova, ali je prvo predugacak, mada sam ja slusao odmah sa bonusima, ali mogli su i jos da skrate. Igraju se sa tim nekim momentima atmosfere i preskoka tempa, ali nista to nije kao sto su radili u predjasnjim albumima.

Stvarno im fali Rune, Teloch i Ghul pokusavaju da emuliraju stare materijale, dobri su oni muzicari, ali nema to tu magiju kao Rune kad raspali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Možda je i dobar, ne znam, ne slušam takvu muziku.
Nemaju sramotu jer sviraju kao Mayhem samo zbog imena, da su nastavili pod nekim drugim zna se koliko bi bili popularni, zato što pljuju po DMDS, a onda prave turneje gde sviraju ceo album, sad i punk sviraju itd.
A ti chess ako je ono nešto lično sisaj kurac.

Edited by Miilos
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezanje burazeru, opusti se nije nista licno, postoji mnogo ljudi koji nisu fanovi tog albuma, kao ima dosta kao filera itd, meni tece ceo album ekstra, i onaj remaster je bio potreban, tako da zvuci jos bolje meni sada ceo album. Kod Ordo kamen spoticanja mi je bila ta produkcija uvek za koju znam da je namerno takva i kapiram to ali prosto ne mogu nista da cujem a toliko kvalitetnog svirackog umeca je zakopano u mixu tim izborom da je stvarno greota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da zamislim te pesme bez te atmosfere koju je taj čudni miks doneo. Bar dok ne čujem uživo i eventualno me razuvere.

 

Usput GDoW hejt mi je oduvek bio neki entry hate level album, mislim da svako ko ga je čuo bar par puta, nema šanse da ga stvarno mrzi, sem iz nekih izokola tripova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је баш фин албум тај гранд декларејшн и врло често га пуштам дома. Мада је Милош у праву. Да га нису снимили они него неки други бенд, никад га нико не би пустио више од 2х.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...