Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Freezing moon (verzija koju pjeva Dead) sa Morbid-Mayhem je ubijedljivo najjaca pjesma svih vremena.Dead je najjaci lik u istoriji metala.zivio je metal.i umro za njega.licno,moj idol.

Wolf's lair je odlican.manijakalni vokal koji raspara utrobu.

nisam ljubitelj Grand declarationa,ali,ipak,MAYHEM je najjaca grupa u ISTORIJI.

p.s.Euronimus je bio jedan veliki seronja.ali vrh gitarista i ideolog.

 

 

INNER CIRCLE FOREVER!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto si lepo rekao, Euronymous je veliki seronja - to sto je pricao za Dead-a je obicna izmisljotina. Dead je bio hronicno depresivan i jedino ga je rad u bendu sprecavao da se ranije ubije. Bolelo ga je dupe za "pokret", "pozere" i bilo sta tome slicno.

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hellhamerovo ucesce:Arcturus,Bloody Mary,Emperor,Fleurety,The Kovenant(ex-Covenant),MeZZerschmitt,Mortem,Thorns/Stigma Diabolicum,Troll,Ulver,Winds gdje je svirao bubnjeve i Mysticum/Sabazios gdje je svirao gitaru.

Zar nije svirao malo i u Immortal-u? Ono kad su imali prvu veliku turneiju po Evropi sa Morbid Angel-om, kada su bili tu samo Demonaz i Abbath, pa im je on dosao kao pojacanje??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni vishe deluje nakurceno, jedna moja ortakinja ih je upoznala svu cetvoricu, sedela s njima u kaficu u ljubljani(i nije znala shta je mayhem dok joj ja nisam rekao) no.gif . Elem, ona kaze da svi opushteno pricaju samo hellhammer samo cuti i mrsti se.

Interesantno!

Ma Helli je ozbiljan covek! icon_wink.gificon_biggrin.gif On je tu da radi, tj. lupa bubnjeve, ne da se zeza.. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif

objasni.

 

od svih sada najvise volis njega jer je jedini on od originalne postave ostao,jel' to?

On nije clan originalne postave icon_rolleyes.gif

Pre njega je svirao Manheim. Jedino Necrobutcher iz originalne postave, mada je on "povratnik".

 

Hellhamerovo ucesce:Arcturus, Bloody Mary, Emperor, Fleurety, The Kovenant(ex-Covenant), MeZZerschmitt, Mortem, Thorns/Stigma Diabolicum, Troll, Ulver, Winds gdje je svirao bubnjeve i Mysticum/Sabazios gdje je svirao gitaru.

 

I jos Shining, Jørn, Antestor (un-black metal, hriscanski icon_smile.gif), Eibon. I u Mysticum/Sabazios je svirao bubnjeve. Jedini drugi instrument koji je svirao je bas, na De Mysteriis...

 

Postoje dva Bloody Mary metal benda, oba iz Nemacke, ni u jednom nije svirao HH.

Postoje dva benda po imenu Mortem, jedan iz Rusije, drugi iz Perua. Ni u jednom nije svirao HH.

 

To je prema onom sto sam ja uspeo da nadjem, ispravi me ako gresim, uz odgovarajce izvore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...