Jump to content

The Kovenant


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Argumentuj to...

Meni je nahbolji njihov album Animatronic... Lep balans izmedju Blacka i EBM...

Neverovatno koliko se nas dvoje slazemo!!!! icon_da.gificon_da.gif

 

Pored Jihad-a koja se toliko pustala u KST-u svidja mi se do jaja The human abstract i New world order!!!!! icon_biggrin.gificon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne da imaju interesantnih stvari nego imaju genijalnih stvari - ceo Animatronic...

S.E.T.I. mi posle duzheg preslushavanja nekako ljigav...

Crni Stefane, pa S.E.T.I im je skoro najjaci album! Jeste da im je spot za Star by star prilicno jednolican i bedan ali pesme su super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije u pitanju spot za "Star By Star" vec neki playback nastup na nekom norveskom jutranjem programu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

 

Kazu da su montrali neke LIVE nastupe u spotove sada pa cemo videti kako ce to da izgleda...(mada ce verovatno izgledati totalno LAME ako se PSY COMA oblaci onako icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )....

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='18. 4. 2004, 23:47'] Nije u pitanju spot za "Star By Star" vec neki playback nastup na nekom norveskom jutranjem programu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

 

Kazu da su montrali neke LIVE nastupe u spotove sada pa cemo videti kako ce to da izgleda...(mada ce verovatno izgledati totalno LAME ako se PSY COMA oblaci onako icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )....

Koji crni jutarnji program? Ono bre stvarno izgleda kao spot. Na nekom krovu.... Smesni su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti bolje i garaze neko sneki i dzej....

Jes da tamo nema bash metala vise neki rock, hard rocki i mainstream ali i to je nesto.....

Ah da Kovenant... Pa genijalan bend...

Inace jedan od retkih bendova sa elementima blacka koje gotivim ( nisam neki blacker bash... biggrin.gificon_smile.gif nemoj sad da se naljute bleckeri icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni Stefane, pa S.E.T.I im je skoro najjaci album! Jeste da im je spot za Star by star prilicno jednolican i bedan ali pesme su super.

Ma ne samo da sam crn nego sam i zao... ph34r.gif

Skoro najbolji? Pa imaju samo 2 albuma... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pravili su ga 4 godine-mogao je i malo bolje da ispadne...

Ono zvuchi na momente kao menson...

Mislim im dojajnih pesama: Cybertrash, Hollow Earth, Planet of the Apes... Al' opet to nije to... Mislim bolji je Animatronic...

Mada opet to je samo moje lichno mishljenje...

Edited by Ol Scratch

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Cuti bolje i garaze neko sneki i dzej....

Jes da tamo nema bash metala vise neki rock, hard rocki i mainstream ali i to je nesto.....

Ah da Kovenant... Pa genijalan bend...

Inace jedan od retkih bendova sa elementima blacka koje gotivim ( nisam neki blacker bash... biggrin.gificon_smile.gif nemoj sad da se naljute bleckeri icon_smile.gif )

Chisto da podignem temu na vr'...

 

Ne ozbiljno - Lex definishe muziku Kovenanta kao new metal...

Zna li iko ishta preciznije o tom pod-pravcu il' je to neki izmishljeni zhanr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ozbiljno - Lex definishe muziku Kovenanta kao new metal...

Zna li iko ishta preciznije o tom pod-pravcu il' je to neki izmishljeni zhanr?

pa ovako ih definisu na metal-archives -"space/electronic/techno/industrial metal (new)"- sad ovo (new) ne znam sta teba da znaci! ali definitivno ovo pre (new) jesu! mada techno... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...