Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Pa.... 'cert i nije bio nesto spektakularan,al' nije bio ni losh....

 

U svakom slucaju,zaista veliko iznenadjenje je bilo "Meso"....

 

I da,u'vatio me neki "jad" kada su svirali Fool Control....masa nije odusevljeno skakutala(kao inace),a na to ce Kojot nesto u fazonu:"Ma daaajte ljudi,ista je to stvar samo bez 2 clana!" icon_uhoh.gif

 

 

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre pricas? Kad je to Koja rekao? Doduse ja sam u to vreme vec stondirao (shalim se, nisam ja takI) tako da nisam mogao da skachem biggrin.gif ionako sam veci deo koncerta skank-ovao lagano... cak i dok su iza mene pichile shutke biggrin.gif

 

Sve u svemu - nenadjebiv 'cert. Pogotovo ono sto se desavalo posle 'cert-a, ali to nije toliko bitno za javnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fenomenalno. Ja sam kao tr00 fan bila ispred SKC-a jos u 18:30. biggrin.gif

Usla sam prva i sve vreme bila u prvom redu! icon_rockdevil.gif

Predgrupe su smorile opasno! icon_uhoh.gif

Joj, kada je NIno izasao na kraju! icon_cry.gif A, bas sam se izbedacila. icon_cry.gif

Onaj mali Beban je przenica! icon_da.gif

Kojot je bas bio srecast! wub.gif

Unistili su pump it! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma AvramU,rek'o Koja u 'ednom trenutku!Ocekivala sam da ces znati....popusta ti tr00... no.gif

 

Xexe....ljudi odslusase i predgrupe,a ja "zakasnih" i na jedan deo EB-a... icon_rolleyes.gif

 

 

Nino?Pa ni ja ga ne videh...prokletstva li!!! icon_mad.gif

 

E da...moram primetiti da je masa uglavnom skakutala uz nove pesme...

Kada su svirali nesto starije,vecina one mladjane ekipe je stajala i blenula...

 

Bio je neki lik iza mene koji je konstantno vikao:"Shejn,'ocemo Shejn!"... laugh.gif

 

 

 

 

 

233.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je neki lik iza mene koji je konstantno vikao:"Shejn,'ocemo Shejn!"... laugh.gif

ja sam konstantno vikao Bite the Soul... polusvestan da je nece svirati jer nemaju drugu gitaru, ali mi je Djura vratio nadu u to... i onda nista... a whatever... svejedno, koncert ne moze ni da prismrdi onom iz Doma 14.5.2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svejedno, koncert ne moze ni da prismrdi onom iz Doma 14.5.2004.

...true,true... ph34r.gif

 

Jbt...Bite The Soul mogu da odsviraju kada budu imali drugu djitru,al' nesto ne verujem da postoje ikakve sanse za Shejn...

 

I sta bi?Jel smo utvrdili pojavljivanje Nina ili ne?

 

 

 

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ljudi, sada ste me gadno istripovali. blink.gif

Mogla sam da se zakunem da sam ga videla, a sada sam skroz zbunjena.

 

@Avram - Nisam bila sa vama.

 

@Aja - Da ti nisi mozda imala svetlo sivu majicu ili crnu na kojoj je narandzastim slovima pisalo EYESBURN i belu suknju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam to za Shejn...zato i kazem! icon_razz.gif (Ma sta se plezim,to je tuzno... icon_sad.gif )

 

@ niking:Ofskroz da je T-hell...dok ne stigne maja,bice u signature.... icon_mrgreen.gif

 

@ dea: Ne,nisam to ja...zasto bih to bila ja?

 

Eto od nasih "superstarova" ja videh Shkaba i Nadicu,a cini mi se i Unu bicharku...

 

 

 

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...