Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Sta se palis, imam pravo da kazem svoje misljenje. Ja sam ih slusao dok ti nisi imala pojma za njih i znam sta pricam. Na nekim svirkama su bili toliko odvaljeni da nisu znali gde se nalaze i sta sviraju. Ti nerkomanski tripovi mi se nimalo mne svidjaju. Nemoj sad da plazes sto neko kaze nesto lose o tvojim idolima.

Izvini, a otkud znas da si slusao EB mnogo pre nje? Imas neke carobne moci, ili je mozda znas?

 

Tako da nemoj da se proseravas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, a otkud znas da si slusao EB mnogo pre nje? Imas neke carobne moci, ili je mozda znas?

 

Tako da nemoj da se proseravas.

Imas neki problem?

Ako izigravas nekog maco zastitnika drugarici, nema potrebe, nisam je ni napao, samo kazem za Eyesburn kakvi su. Muzicki su bili odlicni u pocetku, posle su otisli u fazon koji se meni ne svidja(sto nema veze naravno) Uvek su bili narkomani, znam sta su mi trazili kad sam pregovarao oko njihove svirke. Takodje sam radio intervju sa Kojotom gde je pricao jedno i pljuvao neke stvari a posle godinu/dve radio to isto sto je pre pljuvao.

 

Inace, najvise volim kad se neko iznervira kad cuje nesto lose za svoj omiljeni bend, kao da im se vredja otac/majka. Neke osobe nikad ne odrastu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas neki problem?

Ako izigravas nekog maco zastitnika drugarici, nema potrebe, nisam je ni napao, samo kazem za Eyesburn kakvi su. Muzicki su bili odlicni u pocetku, posle su otisli u fazon koji se meni ne svidja(sto nema veze naravno) Uvek su bili narkomani, znam sta su mi trazili kad sam pregovarao oko njihove svirke. Takodje sam radio intervju sa Kojotom gde je pricao jedno i pljuvao neke stvari a posle godinu/dve radio to isto sto je pre pljuvao.

 

Inace, najvise volim kad se neko iznervira kad cuje nesto lose za svoj omiljeni bend, kao da im se vredja otac/majka. Neke osobe nikad ne odrastu...

a jel ti umes da citas covece? boli me uvo dal volis eb il ne.

ajde ispricaj nam jos neka svoja iskustva, zeljni smo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel ti umes da citas covece? boli me uvo dal volis eb il ne.

ajde ispricaj nam jos neka svoja iskustva, zeljni smo......

Nemoj da si nervozna, to nije dobro za zdravlje. Znam da ih volis, voli ih i dalje, ko ti brani. Ja cu da kazem da ih ne volim i sve u redu.

Ako ih malo napljujem, nema razloga da se nerviras, razumes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas neki problem?

Ako izigravas nekog maco zastitnika drugarici, nema potrebe.

Sta izigravas ti, je li? Imam problem. Ti si moj problem. Mnogo se pravis pametan. I mnogo mudrujes. Mozda nije zdravo nerviranje, ali to tvoje mudrovanje takodje nije zdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alek je dobar bubnjar,a Kojot je mnogo smotan gitarista icon_smile.gif ...mislim,dobro on svira ritam,to je ok,ali,oni tappinzi su mu pishijada.

Zato je tu nas Beban da izvuce situaciju icon_rockdevil.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Kojot je bre najveci car...jednom prilikom sam ga video kako prica sa trotoarom icon_smile.gif ...a na gitarijadi je imao toliko prasine na gitari da je malo falilo da jos i paucina krene da se hvata icon_smile.gif

 

Beban je opasan. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojot je bre najveci car...jednom prilikom sam ga video kako prica sa trotoarom icon_smile.gif ...a na gitarijadi je imao toliko prasine na gitari da je malo falilo da jos i paucina krene da se hvata icon_smile.gif

 

Beban je opasan. ph34r.gif

Nemo' neko Kojota da mi je dir'o!!! violent.gif

 

 

Beban:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eyesburn nikada nisam volela,ali su postojale neke pesmice koje su mi se dopadale. Bila sam samo na jednom koncertu, i to je bila promocija Gabau-a i to mi je bilo sasvim dovoljno.Uglavnom izbegavam da posecujem svirke jer su dosadni.Na EXIT-u sam htela da umrem i pobijem svoje kume sto su me dovukle da ih slusam... icon_mad.gif Muzika i nije toliko losa,ali ja ne razumem sta Kojoj mrmlja dok....''peva''.Meni je tekst bitan,a on ima toliko losu dikciju da ni na albumima ne razumes do kraja sta je pisac hteo da hoce.... icon_uhoh.gificon_uhoh.gif

 

Zaista zavidim ljudima koji pronalaze nesto u njihovoj muzici....Osoba sam koja voli muziku i koja veruje da mnoge pojave,da ne kazem grupe,imaju svoju poentu i nesto za sta se zalazu i bore,ali oni....Ja tu ne vidim poentu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko se svaki put ozracim kad dodjem na vreme na Ajzbrn, da bih cekao 3 sata da oni pocnu. i na kraju naravno nisam mogao da ostanem do kraja jer sam imao izbor: tramvaj u 2 ili onaj u 4...... bas su smaraci...

 

Muzicki je bilo do jaja, iako je redosled pesama bi oskroz bezveze, ali bar sam mogao da se iskacem malo i izderem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E soyice... koncert u Nišu je bio neuporedivo bolji nego ovaj u BGu gde je publika bila jako smorena (a među njima i ja jer me je tog dana užasno bolela glava). U Nišu je masa non stop skakala, atmosfera je bila extra, čak je i Kojot tri puta radio stage diving, i za malo da ga rastrgnemo kad je skočio međ' nas :mhihi:

 

edit: Fala qrcu da yumetal opet radi... prošli put kad sam bio pisalo je "uskoro", kao i pretprošli :)

Edited by Avram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...