Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam stari fan Eyesburn-a iz vremena kada su svirali HC (dog life i freedomized albumi), ovo novo mi se svidja ali bih vise voleo da je to neki drugi bend a da oni i dalje sviraju HC, mada sam cuo price da ce Kojot da proda Trombon i da ce ponovo da sviraju HC.

Pre jedno godinu dana sam pricao sa gitaristom Ninom, on mi je rekao da spremaju novi album i da imaju 10 cistih HC pesama (cak i da imaju jedan pravi Thrasheraj na sta sam se posebno obradovao) i 5 na foru foolcontrol-a. Novi album me je zbog toga u pocetku razocarao ali je vremenom poceo da mo se svidja, ali ipak bih vise voleo da se vrate na HC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su mislim odlicni tj. fantasticni .imam 3 albuma Fool kontrol koji mi je najjaci ,Dog life koji sam skoro dobijo pa ga josh varim ali je dobar zbog toga sto najvishe vuce na HC i metal i imam neki rege koji neznam kako se zove ,zato ako neko zna s kojeg su albuma :Tees,pop no style,some free time,fondation,nah bow nah obey,culture schock ... Neka kaze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnooooogo su dobri!

Imam fool control,gabau i solid

Ovaj zadnji mi je ispunio iscekivanja ,jedino me nervira pesma "solid" koja je nu-metal :evil:[

 

e moj metalac.........

 

sranje zivo,grupa napusenih utripovanih koji imaju dobre instrumente a nemaju pojma sa sviranjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet mali Nergal nasao da kenja ko je dobar muzicar a ko ne :roll:

Jedna je stvar ako ti se ne svidja muzika koju rade al' za to "nemanje pojma" mozes samo da ga izduvas njima biggrin.gifa:

 

ja se izvinjavam na recniku al' stvarno bi mogao da se uzdrzi malo od extra-glupo-debilnih-idiotskih komentara :roll:

 

anywayz....tema vec postoji....negde na 2/3 strani verovatno....do jaja je mjuza, prva dva mi se ne svidjaju pretearno....malo su tvrdji za moj ukus, fool control odlican, gabau isto

 

solid moram da nabavim, Agony je super stvar biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto mi se od Eyesburna svidja jeste album Doglife, koji je zaista pohvalan... sve posle toga ukazuje na to da je bend nacisto prso, nakon sto su poceli da upraznjavaju rege zvukove i postali jos jedan u nizu crossover bendova koji ubacuju svashta u svoju muziku, sto mi zaista se gadi! Sada s najnovijim albumom su moderni i furaju zvuk ADF... ima li shta gore od toga... uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

skroz su do jaja likovi ... najvishe volim fool control i gabau albume... solid josh nisam chuo al sam chuo agony sa tog albuma i ta je pesma totalno do yaya ! laugh.gif

 

nije valjda toliko duboka hehehee :twisted::twisted::twisted:

 

a sto se tice eyesburn-a loodilo idem na njihove koncerte i bas su zalud

mada je Kojot u zadnje vreme poceo da se dere mnogo....meni naravno to odgovara a i covek zna da se dere.........mocno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hehe,dobri stari eyesburn.zgotivio sam ih posle Fool Control-a. Ovaj novi,Solid je,ja mislim, naJbolji album do sada. Obozavam njihovu muziku,ali Kojot me zaista nervira.Vidjam ga cesto po svirkama.Ufff,kako me nervira taj covek...nema veze. Eyesburn se dosta promenio poslednjih godina(od Freedomize do Solid).mISlim da su dosta neprofesionalni i lenji,ali prave dobru,energicnu muziku. Kljucni covek je bubnjar-Alek.Zaista mocan bubnjar... :wink: Vise sam voleo dok su bili underground. sad su se dosta komercijalizovali.Iako vise volim reggae,mislim da bi dosta ljudi usrecili kada bi manje svirali DUB(secate se- Beer Fest),a vise stvari kao Sun,Stark Blind,Alright,Material....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto mi se od Eyesburna zapravo svidja jeste album Doglife, koji je odlican, iako produkcija nije na zavidnom nivou... sve posle toga ukazuje na to da je bend nacisto prso, pogotovu nakon sto su poceli da upraznjavaju rege zvukove i postali jos jedan u nizu crossover bendova koji ubacuju svashta u svoju muziku, sto mi zaista se gadi! Sada s najnovijim albumom (a i prethodna dva) su moderni i furaju zvuk ADF... ima li shta gore od toga... uzas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...