Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Koji je bre tebi kurac!?Si ih mozda slusao ,pa da tek tako pricas o njima!

Metalasc sam ,a slusam Eyesburn i sta tu ima pogresno :roll:

 

to se ceni i nije tu nista pogresno... pogresno je to sto mislis da je solid new age stvar a nema ni "n" on nu age-a ... moje misljenje naravno.. tongue.gif inace bend je jebe keve... smatram da bi jebali keve po svetu samo da ih neko malo probije (max je li) jedva cekam sada JAm kada budi svirali sepulturu soulfy i mozda malo ajzbrna ... mnogo su originalni ... kvalitetni... opusteni... naduvani ... smile.gif ali opet propagiraju str8 edge tako da su zakon! i ja sam vise fan prvih albuma... omiljena definitivno bez premca Your grace...ali da ne seremo svi nadalje ... mogu da uskacem u sutku i uz fool control i pump it i solid i all right... i agony inace u skcu su ubili svirku i nastup...recimo da su imali bolji nastup od soulflaja ... a max je za mene bog. .. pa sada procenite koliko ih gotivim ! tongue.gif respect to Hc

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest TakeTheRedPill

ma jako su nafurani i dosta me nerviraju, ali imaju par dobrih pjesama...material na primjer

bio sam na njihovom koncertu u NS prije exita i posteno nema sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

meni su skroz ok...jesu malo nafoorani...ali jebiga imaju i zasto biggrin.gifa:

Pa gomila nasih bendova je isfolirana..jednostavno ko god dostigne neku kolicinu slave,misli za sebe da je woow..medjutim nije sve tako jednostavno...popularnost moze do jaja da sjebe coveka....AH nego da se vratim temi..rekoh gotivni su i kao likovi jer ih znam preko jednog decka koji im je poklonio bubnjeve...kojot je faca...i strasno je pozitivan..ma koliko bio isfoliran laugh.gif :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jesu mozda oni ok bend ali muzicki su otisli skroz u neku desetu pricu za razliku od ranijih albuma koji podsecaju dosta mene da Life of Agony i slicne bendove...no dobro tada se Kojot lozio na taj bend pa je pravio takvu muziku ..sada se lozi na bad brains pa vidite sta proistice iz toga:)

ova saradnja sa Soulfly-em im je dobro dosla sto ce im mozda pomoci da postignu nesto i da naprave nesto od sebe mada jos traju pregovori sa menadzerima Soulfly-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jaaaaaoooooo ql su skroz, sad sam konacno nabavila Solid (iako sam ga pre slusala na ekskurziji icon_mrgreen.gif ), sad se trujem kuci....

Gabau mi se nesto ne svidja preterano, sve ostalo je bas fino...A Solid je nikad jaci, najsimpaticnija mi je Soya.. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...