Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

hm

ja sam bio na onom koncertu, nije bilo lose ali nije bilo ni s od sutke.

a prosek godina posetilaca je bio nesto ispod 15 (uzas).

ne svidja mi se to sto je nastalo od eyesburna. nadam se da se gabau razlikuje od onga kako se izgledati album, da je namerno malo eksperimentalniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na 5-6 njihovih koncerata , imam 3 pesme na MP3u , ali nemam nameru nista vise da nabavljam ...

cudno... smile.gif

eyesburn je strava jedva cekam da izadje album... postoje 2 pesme koje stalno izvode a nema ih ni na jednom albummu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

e ovako ljudi, da vas chicha nechemu nauchi...

slusham ajsbrn skoro od samog nastanka, dok jos grad nije znao za njih, tj pre munja... prva stvar, doglife nije prvi album, vec drugi... i tako redom... prvi album je (nisam 100% siguran za ime) vitnes of d frst destraksn ili nesto tvajlajt bla bla... no, album je jako tesko naci, vid'o sam ga u ipsu na kazeti... treba da gi uzmem ovijeh dana,

ko slusa ajsbrn vec dugo, tj ko je slusao sansajn, taj je znao i za ajsbrn, jer su se uglavnom pojavljivali kao predgrupa... no da ne filozofiram previse, neko je spomenuo pesmu sa 1. albuma pa reko da kazem, posto niko nije (izgleda) znao... a jedna od pesama koje pevaju a nema ih nigde je ghetto, i ona ce biti na novom, albumu, posle gabau-a

inache nemanja ja 'koman zesci, i nije mu stalo ni do chega osim gudre...

to znam pouzdano... meni je bio mlogo gotivan lik... dok nisam saznao tako neke stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, nemoj pogresno da me shvatis nisam mislio konkretno na tebe ili nekoga sa foruma, ali znam dosta likova koji su chuli tek za fool control...

no, nemanja kojic = koyot smile.gif

a sto se tiche onih stvari: smrka, ali ne zbog toga, vec sto to radi na javnom mestu, na nekom rege stejdzu, pred oko zilion novinara u ns-u, decko opusteno... bole ga dupe za sve, dal' ce neko da vidi, sta ce da se pricha... on bar ima neki svoj imidz, josh iz sansajna su ga mnogi gotivili (npr ja), a ako je spao na to, da mu je koks sve... hebiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Lucifer me svakim danom sve vise iznenadjuje svojim neznanjem.Eyesburn veze sa Hard Core-om nema niti je ikada imao.Mozda na prvom albumu koji ovde DJAVO_LAK pominje.Da Da decice.Postoji jos jedan album pre Fool Control-a i Doglife-a.Album se zove "FREEDOMIZED" i snimljen je daleke 94 uzivo u KST-u.Na njemu ne peva Koyot vec Nenad sadasnji vacpe najnabadackije grupe DISCORD.Inace sto se mog misljenja o Eyesburn-u tice,posto je to naslov ovog topic-a jelte,smatram da su sada go k**** u odnosu na prvi i delimicno drugi album.Koyot je totalno odlepio od droge pa je poceo da pravi mjuzu za napaljene "urbane" devojcice.Al jebiga sta je tu je,ja cu nastaviti da slusam prva 2 albuma i pretvaracu se da su se raspali posle toga:o).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Lucifer me svakim danom sve vise iznenadjuje svojim neznanjem.Eyesburn veze sa Hard Core-om nema niti je ikada imao.Mozda na prvom albumu koji ovde DJAVO_LAK pominje.Da Da decice.Postoji jos jedan album pre Fool Control-a i Doglife-a.Album se zove "FREEDOMIZED" i snimljen je daleke 94 uzivo u KST-u.Na njemu ne peva Koyot vec Nenad sadasnji vacpe najnabadackije grupe DISCORD.Inace sto se mog misljenja o Eyesburn-u tice,posto je to naslov ovog topic-a jelte,smatram da su sada go k**** u odnosu na prvi i delimicno drugi album.Koyot je totalno odlepio od droge pa je poceo da pravi mjuzu za napaljene "urbane" devojcice.Al jebiga sta je tu je,ja cu nastaviti da slusam prva 2 albuma i pretvaracu se da su se raspali posle toga:o).

 

O tom albumu sam i govorio ... A Eyesburn nema veze za Hard Coreom , ali moras na taj nacin objasniti ljudima ... Nema ni Limp Bizkit veze sa Hard Coreom , ali kako drugacije da objasnis , kad je masa zatupljena da su Limp Bizkit i Papa Roach HC ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... no da ne filozofiram previse, neko je spomenuo pesmu sa 1. albuma pa reko da kazem, posto niko nije (izgleda) znao... a jedna od pesama koje pevaju a nema ih nigde je ghetto, i ona ce biti na novom, albumu posle gabau-a...

ta pesma mi se mnogo,mnogo x1000 svidja :mrgreen:biggrin.gifa: biggrin.gifa: ....znam da je Kojot pevao na svojim koncertima...i nije mi bilo jasno na kom je njihovom albumu :? ....bas mi je drago sto ce je staviti na sledeci!! i to mnogooo! :mrgreen::mrgreen:

P.S hvala na ovako divnim informacijama... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao/slusao sam ih prosle subote (15. 6.) u smederevu... maximalno su smorili.... sve neka rege sra*a.... ali obratite paznju na pesmu "solid" koja ce da se pojavi na novom albumu... album bi trebalo isto tako da se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...