Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

More, skroz originalan zvuk i fenomenalna atmosfera...pa zasluzili su valjda.Doduse uvek sam mislio da nikad nece nista ozbiljno uraditi, jer se drogiraju pa ondak ispaljuju na koncertima non-stop i sl.Ali ipak mi je drago zbog njih!

Slazem se sa ovim sto si napisao- da prave skroz originalan zvuk i da imaju fenomenalnu atmosferu na certima, al' ovo drugo... erf! Uglavnom su organizatori krivi za te cuvene ispale. A to dal' momci iz benda koriste psiho-aktivne supstance il' ne- je posebna prica koja uopste nije za forum. U sustini je nebitno sta oni rade privatno, nas interesuje muzika... hmmm.

 

 

 

Neko je pitao za svirku- ima sad u subotu na Savskom keju kod Bloka 45, a sviraju zajedno sa Discordom, FlipOutom, 8. Putnik 2, Good Eye Closed, Totalna Destrukcija, Tea Break... viddymo se ;)

Edited by AnaVH

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio na 4 jnihova koncerta u subotici....jako su mi se svideli....najjache je bilo penjanje na binu pa skakanje u publiku ... ali ako ti se izmaknu jebo si jezha

Najjaci bend. Da dog life je skor HC pa mi se zato malo manje svidja od ostalih. elem psoto si pomenuo njihove certe secam se kada sam bio na njihvom 1. koncertu gari skocio sa bine i masa se izmakla icon_smile.gif hihihi

E, jel probao neko da se popne na binu uz ono obezbedjenje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ma volimo ih, samo nema nista novo u vezi njih. Svirali su u Nemackoj kao predgrupa Soulfly, ali Nemci nisu odusevljeni. Pisali i u Metal Hammeru u fazonu ''Nastupio je i hrvatski bend Eyesburn koji sviraju nesto izmedju hc-a i reggae muzike. Na pocetku koncerta na bini se pojavio lik sa trombonom koji je par minuta smarao svojim nastupom...''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...