Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Sta je bilo sa albumom? Na EXIT-u rekoshe izlazi u septembru. Pa su pomerili izlazak za oktobar-novembar. Evo decembar je na izmaku a albumu ni glasa. Secam se da je "Fool Control" izasao negde krajem godine (2000) i da sam se lozio na taj album ali nisam imao kintu za original pa mi je cale kupio za Novu godinu! icon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eyesburn su najvece lopovcine od sviJu bendova na domacoj sceni.. x)

Sviraju sutra (ja mislim) u Ni, ufur je 400 dina.. Mislim stvarno, sta su oni? x)

Gledam Madball koji je dos'o iz NYa i dovuk'o predgrupe sa sobom za pishljivih 800 dina..

Ma nebitno. x)

p.s. Zvezde Granda su se zadovoljile sa 150 dina.. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ju ju 150,00 dinara?

 

kh,zvezde granda su onda veoma skromne osobe,njima je u tom sluchaju bitnije da je pun shator , da se masa od srca veseli i slozhno do kraja gazhe isprati njihove projekte pod dirigentskom palicom marina tucakovic&sale popovicj crew, a eyesburn neka cheka...

 

i posle kazhu da zhivot nije kuchka

Edited by One_step_beyonD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eyesburn su najvece lopovcine od sviJu bendova na domacoj sceni.. x)

Sviraju sutra (ja mislim) u Ni, ufur je 400 dina.. Mislim stvarno, sta su oni? x)

Gledam Madball koji je dos'o iz NYa i dovuk'o predgrupe sa sobom za pishljivih 800 dina..

Ma nebitno. x)

p.s. Zvezde Granda su se zadovoljile sa 150 dina.. mhihi.gif

Ala ti je rezon... da nisi ti neki panker mozda? icon_confused.gificon_smile.gif

 

Cetristo dinara za koncert afirmisanog domaceg benda NIJE mnogo! I ja bi voleo da bude za dzabe ali sta mislite kako ce svi ti domaci bendovi da egzistiraju ukoliko budu radili kao "humanitarci" svirajuci za male pare?! icon_confused.gif Dinara nedobijaju od prodaje diskova (koje uglavnom sami finansiraju) a sponzori su jako skrti i rezervisani kada je u pitanju alternativna muzika. Vrooom je pocetkom decembra odrzao koncert u Domu Omladine i karta je takodje bila 400 dinara.

Najjevtinija karta za Rambov koncert je bila 600 dinara a najskuplja cak 3600 (mada je to vise fore radi icon_smile.gif ).

 

Brate poredis Eyesburn sa Grand mentolima, mis'im stvaaaarno... icon_rolleyes.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ju ju 150,00 dinara?

 

kh,zvezde granda su onda veoma skromne osobe,njima je u tom sluchaju bitnije  da je pun shator , da se masa od srca veseli i slozhno  do kraja gazhe isprati njihove projekte pod dirigentskom palicom marina tucakovic&sale popovicj crew, a eyesburn neka cheka...

 

i posle kazhu da zhivot nije kuchka

Neka ceka.. i nek' se onaj paun (kojot) shepuri svojim dredovima.. i, i, i neka lize rchma Maxu. I sve. x)

Edited by Sid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...